SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
do roku na pewno nei powinno się psa brać na bieganie, bo niektózy to mają pomysłynawet żeby takiego młodego psa to wybegać przy rowerze etc a ta się nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
27.01.2021 DT
Szybki trenio, kiedy Młody z Sami pisali rozprawkę pt. "Czy młodości towarzyszy lekkomyślność czy rozwaga":) Za szybko im to pisanie szło i musiałam się zwijać, nie było czasu na dobicie do 300kcal:)
WL i wyciskanie na skosie - namęczyłam się naprawdę, ani jednego powtórzenia więcej na dzisiaj...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Poważny temat na rozprawkę w którym punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
Z każdą rozprawką tak jest - że nie chodzi o to co myślisz,ale co uda Ci się wyargumentować:)
W tym przypadku będzie to zabawne, bo teza była, ze lekkomyślność z młodości chroni Cię przed błędami w dorosłości i jako przykład był Ikar - który jakby dorosłości nie dożył... Ale nie chciałam Młodemu psuć frajdy z własnej aktywności mózgowej:)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-01-28 07:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ogólnie rozprawka to wdzięczna forma do wypowiedzenia się. Zawsze lubiłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
wczoraj miała być siłka - no właśnie "miała"...były lody na kanapie.... Ten styczeń jest fatalny dla mojej "figury".
30.01.2021 AEROBY
Drugi dog trekking za nami. Las był przepiękny w śniegu. Przez połowę drogi padał śnieżek i nikogo nie spotkałyśmy, potem juz pojedynczy ludzie zaczęli tu i ówdzie się pojawiać. Ale generalnie przecudowny spacer! Ja jednak jestem "outside man" - mogłabym się włóczyć jeszcze godzinkę - ale Szczeniary nie chciałam przemęczać. Większość drogi biegała na luzaku. Teraz padnięta pod stołem leży.
Ponizej zdjęcie z wczoraj wieczora, gramoli się już na kanapę bez pomocy i podobnie jak terier zajmuje "moje" poduszki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20739 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607914
Za chwilę zajmie całą kanapę i żadna siła jej stamtąd nie ściągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627830
Póki co tylko polowe zajmuje i jest ugodowo nastawiona na time sharing:)
Jakby co to jeszcze jest druga kanapa na której aktualnie wyleguje się terier. Tego dam radę siła wyrzucić:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium