SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1609167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Ty nie redukuj tylko góre przypakuj. ;)

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
@Szajba - dokładnie tak myślałam, na poczatku długopisem albo markerem:)
@Czołgu - co Ty o poduszkach wiesz, jeszzce mają puchatość, 3ci wymiar
@Joanna - micha zdrowa, badania wyszły zupełnie akceptowalne
@Viki - myślę o tym co napisałaś o wodzie i o słabych mięsniach - czekam na efekt po @, moze faktycznie woda tam wlazła?
@Ghorta - bardzo bym chciała, chciałabym też aby akurat tam troche tłuszczu wróciło, szczególnie tego co wyemigrowało z cycków na brzuch podczas redukcji:) I akurat górę lubię robić.
@Bziu - ciężki temat, daj mi jeszcze chwilę, nie umiem się pogodzić że cel nie osiągnięty. Najwyżej w środę wleci kolejna wesoła miska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Mnie i tak nikt nie słucha, więc nic nie napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
@Szajba - dokładnie tak myślałam, na poczatku długopisem albo markerem:)
@Czołgu - co Ty o poduszkach wiesz, jeszzce mają puchatość, 3ci wymiar
@Joanna - micha zdrowa, badania wyszły zupełnie akceptowalne
@Viki - myślę o tym co napisałaś o wodzie i o słabych mięsniach - czekam na efekt po @, moze faktycznie woda tam wlazła?
@Ghorta - bardzo bym chciała, chciałabym też aby akurat tam troche tłuszczu wróciło, szczególnie tego co wyemigrowało z cycków na brzuch podczas redukcji:) I akurat górę lubię robić.
@Bziu - ciężki temat, daj mi jeszcze chwilę, nie umiem się pogodzić że cel nie osiągnięty. Najwyżej w środę wleci kolejna wesoła miska.



możesz potem znowu wrócić do redu
daj sobie tydzien dla odzywienia i dla uspokojenia głowy
tak się szarpiąc nic nie wskurasz, tylko będziesz coraz bardziej poirytowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Paatik u mnie często woda siedzi. Przed @ to już wogóle mam spuchnięty i napęczniały brzuch. Pamiętam jak kiedyś chodziłam na solarium to za każdym razem miałam taką kratę na brzuchu że napatrzeć się nie mogłam w lustrze a przecież w 10 minut tłuszczu nie spaliłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
22.06.2020 DT
Bałam się tego treningu z przysiadami, bo jednak wczorajsze "sprinty" wpływ na 4ki miały nie tylko chwilowy... Czułam je przez cały dzień.
Ale było jak na mnie ok - spocona, umęczona, ale zadowolona.
Wyciskanie 10kg hantli zmusiło do przyjęcia pozycji na ławce jak do normalnego WL, leg drive się włączył bo jednak ciężkie te dyszki były - i wtedy ZONK - czwórki!!! I jeszcze te podłe czwórki zastrajkowały podczas ostatniego ćwiczenia na brzuch na TRX - nie spodziewałam się, ze one tam w ogóle są potrzebne. Przy przysiadach zachowywały się z godnością:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Co do miski - 3 razy zmieniałam w ciągu dnia plany na kolejny tydzień. Balansowałam w głowie od 1600 poprzez 1800 do 2 tys.Nie jestem gotowa przejść na 2 tys. na dzień. Podobał mi sie wczorajszy stan najedzenia i dzisiejszy trening na najedzeniu też lepiej wszedł. Efekty redukcji prawie 2 miesięcznej mnie nie zadowalają - tu nie ma dyskusji. Ale juz sie z nią źle czuję - tu też nie ma z czym dyskutować. Zrobię wiec tydzień na luzaku - 1800 i będę chciała wracać na 1600, przynajmniej niektóre dni. Nie podoba mi się TO miejsce i tyle. Albo ja albo poduszka:)

Dzień był trudny do zbilansowania bo na obiad robiłam szarpaną łopatkę z soczewicą plus własne pity i coleslaw z modrej kapuchy z własnym majo. I obiad taki wjechał, ze prawie cały tłuszcz skonsumował.
Kolacja wpadła jako potreningowy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A może to kwestia stresu, że ta redukcja poszła nie po Twojej myśli. Bo aktywności to masz raczej sporo.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-06-22 23:18:15
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Redukcje ktore najlepiej mi wychodzily to te przed ktorymi na 4-5 tygodni podbijalem kalorie, tyjac troche. Ale pozniej jak zaczynalem ucinać, waga leciala ksiazkowo

Wazylem np 90kg, podbijalem kalorie na 4-5 tyg, waga wzrosla do 93-94 kg po czym ucinalem kalorie i konczylem na 82 kg.

Bez dodania kalorii ciezko mi bylo zjechac z 90kg na 88kg, ale po dodaniu kcal, i pozniejszym odjeciu zjezdzalem na 82 bez problemu.
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium