SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Wycwiel - głupotę napisałam - oburącz ten francuz był.
Z WL z 40kg nie miałam problemu do maja, z 45kg jak najbardziej mam.
Za kilka dni zobaczę czy to 40kg jeszcze chodzi. Nie mogę się doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Viki
Najwyraźniej było na co patrzeć skoro wszyscy oblegali miejsca przed tv

Mi ostatnio FB pokazał fotki z zawodów na Helu ale jakoś te sylwetki nie zrobiły na mnie wrażenia. Kilka było fajnych, ale sporo jakby bez formy.


Też widziałam parę relacji z Helu. I faktycznie większość bez formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Jak sie sledzi samych prosow/proski, naoglada zawody wysokiej rangi, to ogladajac taki Hel jest jednak takie hmmm…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Gdzieś pod tymi zdjęciami wydziałam komentarz zawodnika/trenera i chyba sędziego na temat roli weryfikacji przed zawodami - chodziło ogólnie o to, że na weryfikacji nie powinni puszczać osób nieprzygotowanych. Chyba ten komentarz został usunięty, bo już nie mogę znaleźć.

Niektóre sylwetki wcale nie wyglądały sportowo - mięśni brak, bf wysoki. Tu nawet nie było co porównywać z takimi pro sylwetkami
Zresztą ja wcale nie śledzę żadnych pro, no chyba że w temacie biegania Ot takie zwykłe odczucia - za moich czasów na debiutach był wyższy poziom.
Z drugiej strony to chyba nie są zawody jakieś wysokiej rangi.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-08-30 17:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Nie ogladalam przyznam szczerze, sle akurat dziewczyna z figure Marta, ktora wygrala, ma piekna sylwetke i forme miala calkiem dobra, jak tam popatrzylam u niej na IG, a ona moze miec znacznie lepsza jak chce, tutaj wystarczyla taka do wygrania.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2023-08-30 18:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Ja widziałam tylko urywki na IG i to co widziałam to było bikini głównie, w większości dziewczyny, które wyglądały jakby dopiero zaczęły ćwiczyć niedawno. Madzia podeślij mi nazwę tej dziewczyny. Zobaczę sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108135
Marta Marczewska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
A to widziałam przed chwilą u niej na insta, ona ogólnie formę ma fajną, ale też już długo startuje z tego co kojarzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Madzia oczywiście było kilka fajnych sylwetek, nie wszystkie wyglądały słabo, szczególnie w tych "mocniejszych" kategoriach, bo z bikini mam podobne odczucia jak Marta. Ale też niektóre były trochę nieproporcjonalne i dziwnie to wyglądało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Nie znałam dziewczyny - prawie godzinę u niej na insta wczoraj siedziałam... Fajna, podoba mi się. Wydaje się bardziej "smukła" niż Dorota. Madzia Ty wiesz jak ona wzrostowo jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium