SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1583444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
01.04.2021 just for fun of it cd.
Próby power march według Fighter. Najpierw mało się gumą nie udusiłam, potem jak kaczka kiwałam się na boki, potem coś z tego było - 3min. Na pewno wejdzie częściej. Gumę mam niebieską z oznaczeniem semi medium - potem kolejną juz czarną. Będę musiała zrobić podejście pod tą czarną...

Pojogowane. Próby zrobienia PTAKA W RAJU. Jak doszłam do tego która ręka gdzie to powoli cos sie zaczęło wykluwać - ale na razie jest to KURA W RAJU - muszę biodro schować - wypycham do przodu żeby nogę ładnie wyprostować...
I "robaczek świętojański" czyli titbasana. Robiłam już kiedyś nie wiedząc jak się nazywa. Niestety nie umiem ładnie wyjść z tej pozycji - walę się na tyłek. I muszę plecy próbować "spłaszczyć", garba mam...
Na "kompasie" póki co poległam.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12934 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607498
Tą pierwszą pozycję kiedyś chciałabym zrobić, wygląda fajnie za to od patrzenia na drugą wszystko mnie boli, tak się nie da, połamać się można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Czarna guma to zazwyczaj hardcore. Moja ma 50 kg oporu. Chyba że o jakichś innych gumach piszemy. Moja to taka długa w pętli.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-04-02 07:54:28
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
I tak patrzę to masz tam łóżko inwersyjne. Czy to jakieś inne ustrojstwo? Używasz czasem do rozciągania kręgosłupa po treningu?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Night - za to łóżko nie wiem jak się zabrać. Mam się do góry nogami ustawić?
Czarna gumę mam solidna i markowa - wiec pewnie tez ma 50kg. To za dużo będzie...
Viki - Titibasana to taki kruk z nogami z przodu. Te same benefity:) I tutaj pod koniec Pani robi przejście od robaczka do kruka i z powrotem. Fajnie to wygląda, ale nie wiem czy do zrobienia...





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-04-02 12:50:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Na to łóżko normalnie wchodzisz głowa do góry nogi na dole. A jak się stopami zablokujesz to chwytając się po bokach za te uchwyty przechylasz się do tyłu do pozycji głową w dół. czarna guma przy treningu nóg jest ok. Ale przy mniejszych partiach to na serio konkretny opór.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
02.04.2021 just for fun of it cd.
Była siłka - dla zabawy cd. metody 2 x25p i szukanie ciężaru odpowiedniego do takich męczarni.
Rozgrzewka z power march - czarna guma mnie udusiła, za to z niebieską pomaszerowałam 4 minuty:)
GB z gumą, ławka rzymska w te i nazad, plecy na TRX, MC (sztanga +20kg), wyciskanie hantli na skos+ (6kg), przenoszenie KB (10kg), WL (sztanga +5kg), face pull z gumą czerwoną, swing (16kgKB). coś jeszcze było, ale demencja ....
Garmin uznał ze sie obijałam i średnie HR pokazał mi 88. Plus weszła jakaś aktualizacja i juz tak fajnie treningów nie wyświetla....
Z Małą 2 długie spacerki, plus robota w kuchni.
Generalnie udany dzień.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12934 Napisanych postów 20701 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607498
Mała już bez gipsu? Super, że znowu spacerujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
04.04.2021 just for fun of it cd.
No to świętujemy:)
Trochę się powylegiwałam pod kocykiem na tarasie na słoneczku. Słoneczko takie zimowe było, ale kocyk robił robotę.
Wpadł spacer - niestety w duecie z terierem. Terier robi przerwy na dwójkę co 10 minut, a sama czynność też swoje trwa. Znowu chyba uchyłki mu wracają. Zdecydowanie wolimy z Młodą spacery solo.
Próba jogowania na tarasie, ale oba psy koniecznie chciały na macie leżeć. Młodą przekupiłam jogurtem, terier dał się zanieść na kanapę.




Siłka - kontynuacja zabawy z 25p. Jeśli chodzi o ciężary - to w wyciskaniu na skosie+ i przenoszeniu hantli za głowę w leżeniu - chyba dotarłam do "tych" obciążeń przy których człowiek boi się drugiej serii.
Rozgrzewka: rotatory, halo z 5kg, guma na łopatki - solidnie.
Ławka rzymska z 5kg, reverse hyper na piłce ala Viki, GB z gumą, GB (plus 40kg), wyciskanie na + hantle (7,25kg), przenoszenie hantli (11kg). Zmarnowałam sporo czasu na kombinację ala narciarz. Nie wiem ile serii w końcu zrobiłam ale 6 to minimum, bo ciągle nie umiałam dobrze ustawić aparatu. 2 filmiki z najlepszym kawałkiem pleców wrzucam - i mam pytanie, czy to się nada na plecy? Jutro będę wiedziała gdzie dokładnie mam zakwasy, ale rękoma na pewno nie ciągnęłam i kapturami też nie.







Garmin zmienił sposób wyświetlania aktywności, ktoś wie, jak przywrócić poprzednia wersje z 3 kółkami???
Gdyby nie pascha i kiełbasa własnej roboty od sąsiadki - napisałabym, ze miska pod kontrolą....






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-04-04 20:40:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

Wiecej