SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Zamroził się po martwym - ekran zastygł i już. Jak próbowałam czymkolwiek go ruszyć to zaczął migać - podświetlenie się włączali i wyłączało i zżerało baterie. W pokoju podłączyłem pod kompa, zresetowałem, naładowalam i dalej migał. A teraz podłączony niby się ładuje, ale baterie pokazuje pusta. Na gorsze mu idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1797 Napisanych postów 2910 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73487
Paatik jak nic zameczylas zegarek
A tak w ogóle laska jesteś :)
I zazdroszczę tych urlopów .
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
18.08.2019 AEROBY i DT
Bez zegarka aeroby straciły fun, a na siłowym do niczego tak naprawdę nie jest potrzebny.
Rano trochę pobiegane, pogimnastykowane (stanie na rękach, gwiazdy, mostki, pseudo szpagaty itd.), porozciągane. Spacer po plaży i siłka - lekka góra tydzień 6/6, kazda maszyna/wyciąg inny - więc musiałam trochę napróbować się, zeby dobrać obciązenia.
Chest supported row - 4x10, wszystko grało, bardzo to lubię
Vertical row - miało być 5x15x25kg, ale miałam na pewno mniej - pewnie 17,5-20kg, ale na pewno nie ciągnęłam już kapturami
Wiosłowanie hantlą - miało być 4x8x10kg, ze strachu zrobiłam 4x8x9kg - i było ciężko, nie wszystkie dobrze weszły:(
Rozpietki skos - miało być 3x 12x4kg - ok, lekko nie było
Face pull - miało być 3x 15x10kg - ok, namorodowałam się
uginanie na bicek na wyciągu - miało być 20kg x3 x15, zrobiłam po 12 bo umierałam
Janda situps - 4 x15, ok- chociaż 3 x12 znacznie przyjemniej się robi.
Na koniec nie mogłam sobie odmówić wyciskania na maszynie - tylko troszeczkę:) Strasznie lubię te żółte maszyny - nie wiem jak sie ta firma nazywa, ale zawsze super się na nich ćwiczy.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Też lubię te maszyny :D Zewsząd słyszę, ze niepotrzebne, że warianty ze sztangą lepsze - ale wygodnie jest, przyjemnie i na pewno coś daje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
19.08.2019 AEROBY I DT
Trochę stepa i gimnastyki rano. Próby zejścia do mostka ze stania, póki co z wieżyczką ze stepów. Jutro próbuję zejść do 2 stepów, jakbym nie pisała - znaczy się nie udało:) Plus spacer plażą przed lunchem, ale wiatrowo tu dzisiaj było i średnio przyjemnie.
Dzisiaj w teorii miał być ostatni trening nóg według planu Bziu i zakończenie 6 "wstępnych" tygodni tego planu. Czyli miał być goblet, a gobleta sie boję - więc poszłam sama z sobą na ugodę - robię dzisiaj wolną amerykankę dół, jutro górę - a plan kończę w Gdyni. I miałam radochę: MC z racka (drabinka 50, 55, 60 i 65kg) - fajnie szło, potem długo nie robiony martwy na prostych - też drabinka - przy 55 ręce puszczały, fenomenalna suwnica, maszyna na uginanie nóg i 2 maszyny na łydki. Starym zwyczajem na brzuch był bojkot:(










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No po zdjęciu z zachodem słońca to faktycznie widać, że wiało solidnie. Czego się obawiasz w goblecie?? To takie dość naturalne ćwiczenie i trudno w nim popełnić jakiś większy błąd.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
To wschód słońca:)
Po prostu nawet śmieszne obciążenia typu 14,16kg są ciężkie w goblecie. Nie umiem tego opisać ale 60kg w mc tez jest ciężkie - ale nie meczy mnie tak jak 16-18 w goblecie.,, wszystkie te wzorce ruchowe oparte na przysiadzie mam do bani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jesteś wysoka - to nie ułatwia sprawy. Szczególnie jak się ma długie nogi. Z gobletem to kwestia czasu i na bank się zaprzyjaźnisz.jak dla mnie to takie chyba najbezpieczniejsze ćwiczenie związane z przysiadem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Dzięki, Night - może sobie go jutro pójdę na luzie, bez presji zrobić....


20.08.2019 AEROBY i DT
Poranny step i gimnastyka. Mostek ze stania nie szedł, z leżenia lepiej, kilka fajnych stań na ręce, raz nawet "poszłam" - znaczy sie ręce 2 razy oderwałam...
Potem spacer po plaży w wietrze, brr...
Siłownia-góra. Miałam być niegrzeczną dziewczynką i hulać na maszynach - a w efekcie zrobiłam zupełnie grzeczny trening: chest supported row 3 x 12, WL (trochę rozgrzewkowych i poszło 3x3x35kg), seal row 3x12pxłamana plus 5kg, OHP 3x12px12kg (dawno nie robiłam), dużo unoszeń hantli 4kg na boki, do przodu - na barki, wyciskanie siedząc na barki 3x12px5kg, tricek - ściąganie warkocza 3x12p do upadku, brzuch - Janda 3 x12p.
Plecy fajnie weszły i podczas OHP pierwszy raz widziałam w lustrze tak wyraźnie własne barki:) Jak skóra opalona, to faktycznie ładniej widać:) Miałam motywację.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
To wschód słońca:)
Po prostu nawet śmieszne obciążenia typu 14,16kg są ciężkie w goblecie. Nie umiem tego opisać ale 60kg w mc tez jest ciężkie - ale nie meczy mnie tak jak 16-18 w goblecie.,, wszystkie te wzorce ruchowe oparte na przysiadzie mam do bani.



ale ja bym powiedziała ze 16 kg w goblecie to jest całkiem porównywalne do 60kg w MC

przecież wiem, że jak chcesz tto umiesz zorbic gobleta! nie maż się.
nie bierz za dużego cięzaru,
bedzie dobrze !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium