SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1610024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
moze Natalijka sie zgodzi byc jego trenerka


Zmieniony przez - strumyk w dniu 2019-02-01 10:34:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój mi ostatnio powiedział, że jestem złą matką, bo mu ograniczam bajki i iPada a ja na to, że lepszej raczej mieć nie będzie, to musi się przyzwyczaić... podejrzewam, że też będę mieć wesoło za kilka lat. Ale póki co bardziej mnie to bawi, niż dotyka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
U mnie kara główna to konfiskata smartfona mojej pyskatej 15 latce. Ładniutka i szczupła jest, ale nie lubi ćwiczyć, dobrze chociaż, że jest najlepsza w klasie w nauce.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Wy tak narzekacie, dzieci są kochane przecież.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Strumyk, akurat zdjęcia Natalii widział i mu szczęka z wrazenia opadała. Gorzej, ze Natalia daleko, bo bym spróbowała. Nie wiem tylko czy Natalia miałaby cierpliwość, bo ona raczej przyzwyczajona do tych co chcą trenować, a nie co muszą.
Bziu - Ty to akurat blisko jesteś, więc i tak się zastanawiałam czy nie uderzyć na priv:)
Żeby zupełnie szczerze odpowiedzieć na pytanie czy zadowolona jestem z personala - musiałam chwilę pomyśleć. I tak i nie. Na pewno nie mam wątpliwości co do kompetencji trenera - umie dobrze pokazać i umie skutecznie wyłapać błędy i poprawić. Nie do końca mnie słucha - taki zrobił konsensus - coś z tego co ja chcę i coś z tego co on dla mnie wybrał. Jakbym ufna istota była to powinnam klepnąć taki układ, ale ja przyzwyczajona, ze wiem lepiej i mam z tym problem. Dam sobie jeszcze 1-2 zajęcia i zobaczę co dalej.
Tsu - neurotypowe z tego wyrastają. Zresztą mój As jak był mały to był kochaniutki pod tym względem bo wszem i wobec ogłaszał, ze kocha tylko mamę. Drugi był bardziej dyplomatyczny i przebiegły w tej kwestii:)
olo- do czego to doszło, ze musimy takie środki stosować:) Że zwykłe pogadanie nie starczy. Kurczę moi rodzice nie mieli na mnie "takiego bata" - bo co - zabroniliby mi książki czytać? Innej rozrywki właściwie nie miałam, jeszcze koleżanki przychodziły do domu czasami, albo na trzepaku wisiałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2201 Napisanych postów 6180 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311214
"olo- do czego to doszło, ze musimy takie środki stosować:) Że zwykłe pogadanie nie starczy. Kurczę moi rodzice nie mieli na mnie "takiego bata" - bo co - zabroniliby mi książki czytać? Innej rozrywki właściwie nie miałam, jeszcze koleżanki przychodziły do domu czasami, albo na trzepaku wisiałam..."

A sex drugs rock'n'roll?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Moja córa nie imprezuje, woli się uczyć, a na tych co chodzą na imprezy lub mają chłopaka/dziewczynę to mówi patole. Dobrze, że nie wie co ja robiłem za młodu. Na razie jest spokój. Córa sobie już wytyczyła ścieżkę kariery i twardo dąży do swojego celu, zalicza olimpiady, jedną miała 3 miejsce, udziela korepetycji z angielskiego. Za to ją bardzo szanuję.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium