SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No znajomi z Warszawy też mówią że w sieciówkach mniej klientów niż przed szaleństwem wirusowym.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
Bziu - ale u Ciebie to ja dla Ciebie przyjdę, a poki co ludzi dookoła trenujących potrzebuję i normalnych warunków do MC! I chce mi się plac zabaw zrobić z maszynami etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Może mniej ludzi ze względu na limity? Pilnują tego bo są kontrole z sanepidu, szczególnie w żółtej i czerwonej strefie. U nas ostatnio trener mówił, że na zajęcia nie może wpuścić więcej osób bo wysoką karę w przypadku kontroli trzeba zapłacić z własnej kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Myślę że część osób która chodziła byle tylko chodzić to już nie wróciła. Chodzą tylko Ci którzy chcą trenować w tym momencie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mniej ludzi,, bo ludzie się boja wracać

a niektórzy maja dobra wymówkę, żbey nie wracać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
To u nas, przynajmniej jeśli chodzi o zajęcia z naszym trenerem, jest więcej chętnych niż dostępnych miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ale to są wszystko ludzie z zajawką na dany sport. A full chodziło ludzi na siłownie bo np. ich znajomi chodzą, bo z pracy ludzie chodzą, bo fajnie cyknąć fit fotkę na siłowni itp. itd. Takich wywiało.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22597 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356215
No i jest jeszcze kwestia finansowa - jak komuś pracodawca obciął wynagrodzenie o 20% albo i więcej, to karnet na siłkę raczej wypada z tych podstawowych wydatków.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja bym naprawdę chętnie wróciła, ale obawiam się kwarantanny. Nie dość, że Młody ze szkoły może się załapać, mąż z pracy, ja też, to jeszcze z siłowni a u mnie kwarantanna oznacza brak dochodu niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
ja od kiedy mam silownie w domu, to tez nie chce mi sie jechac do miasta. Nawet ostatnio jakas promocja byla, ze tydzien za 1zł i tez mnie kolega nie mogl namowic. Mowie u siebie wlacze muze, w miedzyczasie wstawie obiad, po tym porzadna kapiel, do tego młody patrzy i sie uczy...

ten kto cwiczyl jak my forumowicze, to wiadomo, ze cwiczyl bedzie, ale np. u zony ostatnio byly kolezanki i mowia, ze bez tych treningow jakos lepiej. Wtedy na nic czasu nie bylo, praca, zakupy i jeszcze zajecia na silowni.

Nietety będą mialy silownie ciezko, bo u mnie w miescie jest ich duzo,a ludzi w wieksozsci garstka mimo tego, ze kiedys wszystkie byly zatłoczone. No ale moze jak ludzim zacznie przybywac kg, to zaczna wracac :)


Zmieniony przez - kris4real w dniu 9/3/2020 7:37:31 PM

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium