SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12171 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627432
26.06.2019 DT
Tragedia taki dzień 33C- w robocie i w domu. Do 18 umierałam....
Zmusiłam sie do wyjścia z domu do centrum handlowego bo tam klima i siłka z klimą. DO końca nie byłam pewna czy na siłkę dojdę. Trzymałam się kurczowo myśli, ze górę zrobię - więc będzie miło:) I udało się, już po rolowaniu mi się chciało. Ławka na skosie ze sztangą nie wypaliła - nie umiałam sie skupić i jakoś mi sztanga falowała. Za to reszta poszła ładnie: wyciskanie hantli na +, przenoszenie hantla za głowę, wznosy hantli siedząc, arnoldki, unoszenie hantli na bok w leżeniu na brzuchu na ławce + na tył barków, uginanie rąk ze sztangą na tricka w leżeniu, rozpiętki na maszynie. Żeby tyłek nie myślał, ze o nim zapomniałam - HT x 3 z izometrycznym trzymaniem ostatniego powtórzenia. Bolało.
Gremlin jak zwykle nie docenił:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik zmień tego dziada Gremlina na jakieś suunto bo to drań jest. Im bardziej Tobie zależy tym bardziej on ma to w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12171 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627432
Typowy chłop:)
Żadnej dziewczyny nie ma w tym zegarkowym towarzystwie - same chłopy. I Suunto i Polar i TomTom..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Paatik

Julietta - ale Włosi to albo rano biegają albo wieczorem. W południe tylko turyści...


Raczej nieee
Znam sporo osób, które pracują w trybie ze sjestą i własnie w tym czasie biegają
Sama miałam przerwę od 12:00 do 15:00 i wykorzystywałam to okienko na luch i trening biegowy
Można się przyzwyczaić

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12171 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627432
No patrz co człowiek to inne doświadczenia. A moze to Sardynia i Mediolan są inne???

Tak czy inaczej - ostanie dni mnie wykończyły. I coraz mniej radośnie czekam na urlop. Zwykle jak tutaj było zimno to urlop w ciepłym miejscu wydawał się wybawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Zależy od środowiska, w którym się obracasz... w sensie jaki tryb życia ci ludzie prowadzą, jakie zawody wykonują i tak dalej...
Ja się głównie przebywałam z Włochami, także mam dość bliskie obserwacje

Polacy we Włoszech byli mi trochę zbyt dalecy ... z małymi wyjątami wykonują dość niszowe zawody, co po części idzie w parze z brakiem konkretnego wykształecenia i dobrej znajomości języka, co z koleji powoduje, że żyją w stagnacji i trochę bez ambicji, z dnia na dzień, mieszkają po kilkoro w jednym mieszkaniu, nie jeżdzą na wakacje, nie uprawiają sportów i tak dalej :'-( to jest w sumie megaprzykre... pamiętam, jak się zapisałam do codziennej szkoły wieczorowej w celu intensywnej nauki języka to na 25osób byłam tylko ja i jeszcze inna Polka
no ale każdy ma wybór i niech żyje tak jak chce
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12171 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627432
Ja mam zaprzyjaźnionych Włochów w Cagliari u których przez klika lat mieszkaliśmy (wynajmowaliśmy apartament) jak ja chodziłam do szkoły. Faktycznie w szkole mało Polaków, ale za to przez właścicieli kamienicy poznałam kilka Polek co wyszły za Włochów i ogarnęły za nich biznesy (wszyscy z dumą opowiadali jak piękne Polki wzięły leni pod obcas. Innych rodaków na szczęście nie poznałam..
A w Mediolanie to rodzina i znajomi mojego nauczyciela włoskiego - tez rdzenni Włosi...
Inna sprawa, ze ja jeżdżąc na kursy nie szukałam towarzystwa Polaków.
Moze też być różnica pokolenia - ja znam trochę starszych Włochów niż TY - moze stad ich brak zapału do biegania w południe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Bardzo możliwe, a swoją drogą znasz chociaż jedną Włoszkę, która chodzi na siłownie dzwigać ciężary?? Bo ja nieee... wszystkie moje znajome tylko biegają, albo w terenie albo po bieżni na siłce, ewentualnie cisną kardio na orbitrze albo zumbę

A wracasz czasem w tamte strony, bo ja się staram raz do roku

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12171 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627432
Nie, masz rację - o siłowni nie słyszałam... Ale na bieganie o 6 rano mnie namawiali..
W zeszłym roku pierwszy raz nie byłam od wielu lat... a tak to jeździłam co roku. Na Sardynii sie strasznie zrobiło z imigrantami - i normalnie się bałam. Moze na wyrost, ale trudno. Moze w tym roku na początku września? Mój małż lubi, bo ja siedzę od rana do południa w szkole, on wtedy wolno wstaje i razem jedziemy autobusikiem na plażę i na wieczór wracamy do miasta. Ja sie ukrywam z gazetami przed słońcem a on sie smaży... A szkołę mam na 4 piętrze kamienicy, a na 9 apartament wynajmujemy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No to luzik, my głównie latamy do Rzymu, ale apartament wynajmujemy w Lido di Ostia Centro... Na Sardynii nigdy nie byłam, za to mieszkałam trochę w Palermo na Sycylii, ale zbyt mnie pociągałą stolica Zgadzam się z Tobą, Włochy stały się bardzo niebezpieczne, nie chodzi tylko o nielegalnych emigrantów, ale też o bułgarsko-rumuńsko-podobne nacje, które się strasznie panoszą, robią rozruby a carabinieri są bezradni My zawsze lubiliśmy się szwędać w nocy po Rzymie, bo wygląda obłędnie, ale teraz jak byliśmy na przełomie Grudnia i Stycznia to sobie darowaliśmy właśnie z obawy o bezpieczeństwo... No i na moje oko Włochy zubożały...

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium