SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73493
Paatik jejku ale masz ciężary. Fajnie Ci to idzie
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3347 Napisanych postów 4334 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108012
Paatik, ja mam dwa pasy, ale uzywam jeden na zwykla klamre, bo ten na taki zatrzask jakos mi nie pasuje, jak bede w domu to zrobie fotki, pewnie jakiejs innej firmy bylby lepszy, nie wiem, jak masz namiary od Ajazego na dobre pasy to kup co poleca, ja tam kupilam po krotkim researchu skorzane 13mm 10cm (chyba) rowny na calej dlugisci, dostepne u mnie na miejscu, ten co uzywam pasuje mi, rozmiar sie zgadza, rozstaw dziurek tez. Tak naprawde nie mam pojecia co to jest 'damski' pas jak Ajazy pisze, chyba ze tylko chodzi tu o rozmiar :)

Ja robie siady i ciagi w tym pasie. Mam tez inny pas taki lzejszy z materialu, bo mi trener kazal uzywac do ciezszych cwiczen zebym brzucha nie wypychala, hehe, czasem wiec uzywam. Ale do siadow i ciagow trojbojowy wlasciwie zawsze jak mam robic ciezsze siady/ciagi, czyli tak u mnie 70+ siady i 80+ ciagi. Jak zaczynam plan i pierwsze 1-2 tyg robie dosc nisko, powioedzmy 60-70kg siady i 80-90 ciagi to robie bez pasa w ogole, ale w tych kolejnych tyg jak wiem ze bede robic ciezko to zakladam pas od poczatku, czyli nie tylko na ostatnie ciezkie serie, tylko juz od wyzszych serii rozgrzewkowych - bo inny jest troche ruch w pasie i cialo musi sie przyzwyczaic do tego ruchu i stanu w pasie.

Tak jeszcze dodam, ze ten pas mozna zakladac na roznych wysokosciach, ja np lubie wysoko jakby na przeponie, podobno trzeba sobie poprobowac samemu, jak masz tam na silce ogarnietych gosci to jak bedziesz miala pas niech ci po prostu pokaza co i jak, szybko zalapiesz.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 19.04.2022 12:01:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Pas bywa pomocny. Grunt to dobrze dobrać rozmiar. Ludzie u mnie mają tendencję do kupowania za dużych. Chyba liczą że szybko przytyją.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No wreszcie jakieś fiku miku
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3347 Napisanych postów 4334 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108012
Te zgrabne ruchy nogami i cala prezentacja przypomina mi plywanie synchroniczne, takie same ruchy te kobitki robia, z tym ze w wodzie, a Patik na sucho :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607773
Nie dość że silna i progres w ciężarach piękny to jeszcze z gumy super lekko to wygląda. Aż się zastanawiam co robię nie tak że tych nóg nie umiem podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3347 Napisanych postów 4334 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108012
Viki
Nie dość że silna i progres w ciężarach piękny to jeszcze z gumy super lekko to wygląda. Aż się zastanawiam co robię nie tak że tych nóg nie umiem podnieść

Ja mam wrazenie ze to moze problem slabego coru moze byc.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 20.04.2022 12:57:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Viki
Nie dość że silna i progres w ciężarach piękny to jeszcze z gumy super lekko to wygląda. Aż się zastanawiam co robię nie tak że tych nóg nie umiem podnieść


Viki ja też nie umiem :(
Jak podskocze chociaż minimalnie to dalej już idzie, ale oderwanie całkiem siłowe jest poza moim zasięgiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium