SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Viki
Ghorta
No ja pamiętam spory tłum i w Ustrzykach Górnych, na Połoninach i na Tarnicy, a nawet na Bukowym Berdzie. Jasne, że mniejszy niż w tatrach, ale bywa.


My byliśmy w Ustrzykach Dolnych. Inny świat, totalne zadupie


Ustrzyki Dolne do Ustrzyki Górne to metropolia 100 razy większa ,jak Dolne zadupie to jakie Górne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Jawor też zadupie W Górnych ostatnio nie byliśmy. Jak dla mnie to zupełnie inny klimat. Teściowie mieszkają na Podkarpaciu, u podnóża Bieszczad i po tych lasach to ja się boję sama biegać. Totalne odludzie.
Kilka razy odwiedziliśmy też miasteczka na trasie dużej pętli bieszczadzkiej i tam nie ma zbyt wielu ludzi w wakacje. Jest zupełnie inaczej niż w Krynicy czy Białce i to zarówno zimą jak i latem. Te miasteczka mają swój urok


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-15 22:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73478
Bułeczki apetyczne tylko szkoda , że dla Ciebie taka tyci.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
fajne te bułki, jak robisz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Bułeczki robię z melasą z przepisu na chlebek turecki.
Przepis np. taki jak ten - tylko mąke warto dać chlebową, a nie tortową.
www.przyslijprzepis.pl/przepis/chlebek-turecki-6
Składniki
- 500 g maki pszennej typ 650 - 750
- 40 g masła
- 2 duże łyżki cukru trzcinowego
- 5 g soli ( 1 mała łyżeczka )
- 25 g świeżych drożdży
- 4 łyżki kawy zbożowej
- 250 ml mleka
- 100 ml melasy
- 100 g rodzynek
- 1 jajko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73478
A melasa co robi? Jest niezbędna?

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Melasa daje taki inny słodki smak - jakby bardziej ciekawy - tak trochę jak miód zamiast zwykłego cukru w pierniku. Połaczenie tej kawy zbozowej i melasy daje kolor i smak chlebka - wychodzi "turecki", a nie drożdżówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
16.06.2020 DT
Jakoś dzień na depresji. Jakby Włosi powiedzieli "Sono giu", czyli dosłownie "jestem w dole" (Bziu, czytasz?).
Rano wpadła jedna słodka bułeczka z wczorajszych ze skyrem i truskawkami, na obiad reszta kaczego cycka z warzywami i inną bułeczką, na obiad były żeberka jagnięce z kopytkami sosem tzatziki, plus jedna malutka śliweczka na deser - i miska przejedzona...
Dobrze ze wypadał trening góry - bo na dół bym się chyba dzisiaj nie skusiła. To WL takie plażowe ciągle, ale widzę ze 3 miesiące nie robienia zrobiły swoje i dużo mi zajmuje żeby się dobrze ułożyć, poczuć co trzeba, przytrzymać etc. Żal mi tej "siły", którą miałam jak się z Fansem i resztą towarzystwa bawiliśmy w maxy w głównych bojach i ww.
Feralna micha zaraz.
rzutem na taśmę zmieściło sie jeszcze trochę szynki z indyka (rzadko jadam takie wynalazki, rzodkiewka plus domowa pasta z soczewicy na piekielnie ostro - inaczej kupny indor byłby jak papier).








Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-06-16 21:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Menu zacne. Dogadza sobie koleżanka ja mam ostatnio pociąg do węgli i to na słodko.. ale Garmin ostrzegał, że tak będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium