SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Mogę w ogóle opracować całą rozpiskę, dodać info o każdej pozycji, co tam gra główną rolę i na czym polega trudność. Tylko właśnie jadę pociągiem z dwugodzinnym opóźnieniem, więc nie wiem, czy po prawie 8h podróży dzisiaj to ogarnę. Najwyżej będzie jutro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Hesia
Mogę w ogóle opracować całą rozpiskę, dodać info o każdej pozycji, co tam gra główną rolę i na czym polega trudność. Tylko właśnie jadę pociągiem z dwugodzinnym opóźnieniem, więc nie wiem, czy po prawie 8h podróży dzisiaj to ogarnę. Najwyżej będzie jutro.


Świetny pomysł! Tylko proszę w osobnym temacie

I jeszcze dodam że w książkach do kalisteniki ta pozycja to V-sit i jest przedstawiona jako trudniejsza wersja l-sit, tylko nie pamiętam teraz czy w wersji z podłogi czy na mini poręczach, musiałabym sprawdzić jak będę w domu.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-01-02 16:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108035
Taka proba sprzed chwili, no teoche tragedia, trudne


?feature=share
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Ja bym też chciała spróbować. 28 i 1
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Nadinka - to na co czekasz??
Madzia - pierwsze koty za płoty! Fajnie. Chyba bym zaczęła nie od uniesienia nóg a od dobrego posadzenia tyłka i wypięcia klatki:)
Miałammiec dzień wolny - ale poszłam porobić te pozycje. Dawno się nie bawiłam w taką jogę, moje fikanie trochę inaczej wygląda. Zaraz wrzucę filmiki.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-01-02 21:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108035
No wlasnie, to taka proba na szybko po treningu byla, zeby w ogole zobaczyc czy dam rase, jak tak mysle teraz to moze najpierw usiade dobrze ze zgietymi nogami i wtedy dopiero bede powoli prostowac nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
02.01.2023 jogowanie
Miał być dzień wolny, żeby wreszcie zregenerowana pod te ciągi podejść. No to Heśka zarządziła wyzwanie jogowe. Mogłam nie spróbować?
Nagrałam pierwsze próby kliku asan. Brzydkie wejścia w pozycję bo próbowałam rozpoznać grunt. Zero koordynacji z oddechem. Ale wiem gdzie jestem. Niestety miesiące siły odbiły się na gibkości/mobilności.





?feature=share


?feature=share








?feature=share


?feature=share


?feature=share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108035
Super Patik, ty to wszystkie zrobisz, dla ciebie to za latwe wyzwanie dla ciebie to tzreba cos trudniejsze

A ty nie mozesz tego w domu robic? Mnie to by sie nie chcialo specjalnie na silke jechac zeby takie rzeczy robic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
W domu mam teraz mało miejsca. Jak będę musiała to zrobię na dywanie. Ale też małe kardio weszło - na zewnątrz brzydko, wieje to chociaż trochę orbitka.
Madzia - ja tam widzę duże pole do poprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium