SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
10.03.2020 DT
Trening w czasach zarazy:)
Siłka osiedlowa, szłam na leniu, nawet kombinowałam czego tam nie zrobię...
W efekcie się napracowałam, chociaz faktycznie brzucha i pleców nie zrobiłam. Plecy były wczoraj, a brzuch na tych warzywach to jest taki, ze nie wyobrażam sobie go cwiczyć- piłka taka, ze jak to spinać? Pęknie chyba... od jutra powroty do normalnego żarcia. Sorry planeto...
Przysiady - od 42kg juz mnie buja i jest mi ciężko utrzymać ruch w górę bez wyciągania doopskiem. To 52kg to tak dla utrwalenia czucia ciężaru, bo widzę ze technicznie to jest w pełnym pochyleniu... Jedyny sukces, ze opanowałam ograniczenie dreptania ze sztangą.

HT mnie wykończył bo ta ławka się zupełnie do tego nie nadaje - muszę jakoś ten element przerobić.
Jutro jakieś kardio, albo zabawy z ketlami czy jakoś tak...regeneracyjnie:)























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
dalej twierdze ze za wąsko stoisz , z 52 tulów masz na tym samym poziomie co uda , (14sek) , a czepiacie sie mojego dzień dobry
Paatik , podstaw cos pod piety , to na prawde zmienia katy , wyprostuje Cie troszke , a poza tym zaproponowal bym fronty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik

widzę ze technicznie to jest w pełnym pochyleniu... Jedyny sukces, ze opanowałam ograniczenie dreptania ze sztangą.


Nie zaprzeczam




Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2020-03-11 11:35:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Kebul - w piatek zrobimy z Bziu powtórkę, może pod jej okiem spróbujemy te podkładki...
Póki co 1:0 dla Ciebie za dreptanie ze sztangę.

A Twoje GM po prostu jest śmieszne, mój przysiad jest "tylko" niepoprawny technicznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Mistrzu - jakie to celne oko u Mistrza, tak wypatrzyć te detale na ścianie:)
No nic - motywacja musi być!


Fakt!
Motywacja musi być
Tylko czy aby mój wzrok na Twoje "tyły" zanadto nie przygniata Ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Paatik
To jeszcze nie doszłam do tego stanu, żebym nie czerwona i nieumierająca była... Jak serducho zaczynało latem dawać radę, to biodro się buntowało i wychodziło, ze max 2 x w tygodniu to bieganie ma sens bez bólu biodra. A to za mało dla serducha i tak w koło Macieju:)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-03-10 13:29:46


to tak jak bym widzial moja siostre jak zaczynala biegac, przychodzila po biegu jak po wojnie, a do tego nie sluchala moich rad ze zaczela ze zbyt wysokiej poprzeczki i niedlugo chec na bieganie jej odejdzie. Nie mylilem sie

co do serca wiem ze istnieje przekonanie ze powinno sie biegac wiecej niz 2 razy w tyg. Ja jednak serducho przy 2 razach w tyg podreperowalem sporawo. tetno spoczynkowe mialem 40, a po biegu spadalo odrazu nisko.


Zmieniony przez - kris4real w dniu 2020-03-11 13:26:14

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2020-03-11 13:26:44

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
11.03.2020 DT
Dzisiaj wpadła jeszcze krótka góra - żeby podgonić trening w wersji oryginalnej - doszedł TRX i wyciskanie do rollera - tzn. do kostki od jogi.
Jutro leń definitywnie - szykuję się na Bziu w piątek i bieganie po lesie w weekend:)
Zegarka zapomniałam.
Kostka sprawdziła się fantastycznie - niestety przeceniłam swoje możliwości - szło tak fajnie do tej kostki, ze myślałam, ze 45 i 47kg to będzie tylko formalność - no i rolki wyszły...
Teraz juz mniej więcej mam orientację w osiągach na tej sztandze i będę budowała objętość, a nie kusiła się o jedynki...
Trochę też fikałam, ale raczej doopa blada:(
Czy, zeby zrobić sobie półsztangę - to wystarczy ją dosunąc do rogu pomieszczenia czy trzeba jakoś obciążać?

WL do kostki
17kgx15p, 22kgx12p, 27kgx10p, 32kgx8p, 37kgx8, 8p, 39,5kg x 6p, 42kg x 3p, 47kg rolka, 44,5kg rolka
plecki na maszynie
3x12p
inverted rows na TRX
3x15p
triceps na TRX
3x15p







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Półsztanga w rogu czegoś bez obciążenia daje radę do jakiegoś tam obciążenia - później wstaje ten koniec sztangi będący w rogu. Ale jak w ten róg wstawisz jakąś większą sztangielkę i pod nią włożysz gryf to już jest zazwyczaj ok. Można też na drugi koniec sztangi założyć talerz lub dwa trochę mniejszej średnicy niż te które podnosisz i będzie też ok.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-03-12 12:13:29
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium