SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1605378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Bziu - zwykły mixer... I naprawde fajne wyszło - tego słodzika za dużo- spokojnie nast. razem dam połowe i bez fig, Jabłka i odzywka załatwią słodkość..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No brawo, brawo, brawo
To czekam na opowieść
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
29.05.2020 AEROBY+ ŻYCIE czyli radocha i deprecha
Z psem marność nad marnościami - odwieziony do weta i tam spędzi w szpitaliku do pon lub wtorku... Dramat patrzeć jak takie małe i głupie się męczy i szuka u człowieka pomocy - a człowiek domowy nie wie jak pomóc... Mniejmy nadzieję, ze wet wie co robi. Spłakałam sie.

Ale to przed chwilą.
Po obiedzie mały odpoczynek i jazda na bulwar udowodnić, ze Szajba dobrze wróży:) Wiało jak głupie, mało ludzi nawet było. Żeby nie powielać błędów z poprzedniego piątku - rozgrzewkowe 0,5km zrobione przed 5 właściwą. Założenie było - ma byc nie gorzej niz poprzednio, no i miałam sie nauczyć zerkać na tętno i tempo w trakcie biegu. I tego na pewno póki co nie umiem! Po pierwszym 1 km kiedy wiatr wiał mi w buzię, stwierdziłam, ze biegnę tylko aby pobiec te 5km i tyle. Trudno, wróżby się jeszcze nie spełnią. Ale poczułam jakiś oddech na plecach, ktoś chciał mnie wyminąć. No to dołożyłam, bo niby dlaczego ktoś ma biec szybciej. I tak przebiegłam całe 5km czując Kabo za plecami:) Ale zdychałam na końcu, chociaż Gremlin wydolnościowo pokazał, ze wcale takiej śmierci nie było. Nie miałam siły nic dołożyć na finiszu. Gdyby tego podłego wiatru nie było - a dwa razy biegłam pod wiatr - może być coś docisnęła...
Kilka połówek wydawało mi sie, ze biegnę wolniej - zmieniłam nawet krok na taki, który dawał mi większą szansę uspokoić serduchu - dałabym głowę, że ponad 6 biegłam - a na końcu sie okazało, ze cały czas 5 z kawałkiem było... Tępa nie czuje w ogóle.
Reasumując - mam PR - wreszcie poniżej 30 minut. Bardzo bym chciała umiec tak pobiec bez zdychania...

Miska ze ślwiką - na zachętę przed biegiem musiała wpaść, bo biegu by nie było:)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratki PR'u
Nie pamiętam co tam wywróżyłem, ale cieszę się że się sprawdziło.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
i ja cieszę się że mogłem pomóc , PR już ładnie wygląda - gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ładnie Paatik, a będzie jeszcze ładniej na koniec czerwca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
IMO najgorsze w zaczynaniu biegania masz za sobą


Mnie cały czas zastanawia Twój HR max.

Jeżeli on jest koło 190 to pobiegłaś to praktycznie na maxa- jak na zawodach.
Dodam że to dość wysokie HR

Bardzo mocny trening, najbliższe wybiegania to raczej luźna konwersacja:)


Gratki życiówki
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium