SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Paatik
Dzisiaj się lenię. Wróciłam ze spaceru z psiulą - deszcz nas nie odstraszył, ale od siłki robię jeden dzień luz. Mam kłopoty ze spaniem, czasami jak za dużo aktywności w czasie normalnych, nie urlopowych dni i nie ma kiedy sie zdrzemnąć w ciągu dnia - to w nocy kicha...
Naszła mnie chęć na tą odznakę Garmina za 30 tys. kroków. W domu chętnych brak - jedyne co wynegocjowałam,to że mnie z trasy zbiorą jak będzie trzeba...
W sobotę albo w niedzielę, zależy od pogody (oby tylko nie lało) mam pomysł ruszyć rano plażą przed siebie i iść 15 tys. a potem powrót. Ciekawe ile zejdzie.


weź ze sobą wodę i prowiant kibicuję!
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
11.08.2021 DT
Siłka była - chociaż miałam pod górkę wielokrotnie dzisiaj.
Nie napiszę, że polubiłam się z wyciskaniem hantli 14kg - ale mam to doświadczenie za sobą. Było 5x5 i jest potencjał na więcej. Inne rzeczy na klate i barki też były. Brzuch tez sie załapał na allaszki. Ogólnie łapki się spompowały, dobrze jest.
Z jedzeniem gorzej bo musiałam sobie przeciwności losu skompensować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
12.08.2021 Active rege
Jadę z Młodym do lekarza - na 21.15!!! ładna pora na wizytę, nie?
Siłki nie było bo sie bałam,ze się nie wyrobię. Skok do lasu z planem potruchtać tak, aby nie wrócić Indianinem... Potruchtane 6km. Jakby nie było górek to dałoby radę utrzymać serducho poniżej 155. I na fali Hesi - podczas biegu patrzałam sobie na to tętno - i tak myślę, ze własnie do 155 wszystko jest lekko, ale już 160+ to zaczyna się Indianin.
Jedzeniowo w miarę. Trzeba było skalkulować mielone mojej Mamy - a tam obok kurczaczka i indyczka to i karkóweczka i baraninka....Smaczne, ale niepoliczalne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2596 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78453
Patik, te dania Mam są rzeczywiście nie do policzenia!
Już jak słyszałem babcię, albo mamę że to "dietetyczne", a tłuszcz aż się lał
Lody - bez kalorii bo to przecież sama woda.
I tak człowiek ważył 106 kg w szkole średniej

Gratuluję treningu i satysfakcji!
I udanej wizyty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Dieta tłuszczowa to też dieta.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
jedni ważą 106 w a inni 63 w szkole średniej. I tak źle i tak niedobrze. ja byłem najchudszy w klasie z chłopaków. Tyle że spędzałem tyle czasu na boisku do kosza że nie starczało go na jedzenie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
13.08.2021 DT
Poszłam na siłkę piechotą i wróciłam piechotą, mimo że mam powrót pod gorkę. I na tyle osiagnięć:)
Na siłce tyłek robiłam, ale jakoś zrobić nie mogłam. Było piekielnie gorąco i duszno i lało się ze mnie. Coś tam fiknęłam też.Kombinuję bez ściany, na środku maty i czasami jakieś dziwne stójki się trafią, które nawet trochę trwają:)
Co do przygód z lekarzami to się nie wypowiem. 2 wizyty i jestem krótsza o 150+250+50... A w pon. cd. Nie wiem czym to się skończy... Pęcherzyca to straszna choroba.
Lodówka jeszcze otwarta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 72 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6865
choroby autoimmunologiczne skóry to straszne cholerstwo.... zwłaszcza dla dzieci. sama mam łuszczycę od 20 lat... straszne pożeracze gotówki w leczeniu prywatnym 300zł miesiąc w miesiąc szło... żeby obciąć koszty warto brać zaświadczenia od dermatologa i iść do rodzinnego po receptę z refundacją, chyba, że dermatolog ma uprawnienia to spoko, mniej zachodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
No właśnie dzisiaj ta kasa powydawana, zeby skierowanie do poradni dorwać. Bo mimo objawów nie wezmą w poradni bez skierowania. To tak jak z tym słynnym Włochem co miał kolkę nerkową i go nie chcieli przyjąć w szpitalu bez skierowania. Musiał wyjść na zewnątrz i go karetka przywiozła do szpitala...
A na wszelki wypadek rejestracja telef nie działa - cały dzień nikt nie odbierał. Osobiście trzeba się pofatygować. Takze kolowroty straszne mnie czekają.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-08-13 21:54:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium