SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie z wcześniejsza kolacja nie wypali, nie lubię głodna kłaść sie spać. Za to juz po przerwie na sen mnie tak nie ssie, wiec spokojnie 12 a nawet 16-18 h jestem w stanie utrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
U mnie jak nie zjem śniadania to brak siły na treningu, a w pracy wyraźny spadek energii. ledwo się ruszam. A później jestem tak głodna po południu i wieczorem, że nadrabiam Być może porządna kolacja byłaby rozwiązeniem, żeby nie zdążyc zgłodnieć przed spaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Tsu - wydaje mi sie ze spinam... Na pewno pamiętam o rozpychaniu ziemi pod nogami i łopatkach i brzuchu i dopięciu tyłka na końcu.
[...]Ale o co chodzi z tymi kolanami? Co to może być?


Z tym rozpychaniem ziemi, dopiero tekst z dobrze znanej Ci ksiazki (doktora w cetki ) mi rozjasnil. Nie tyle rozpychanie ziemi, co rozdzieranie kartki papieru palcami (proponuje sprawdzic nawet siedzac na krzesle, co sie uaktywnia podczas(rozpychania ziemi" a co podczas"rozdzierania kartki"


ps. w pelni rozumiem pana z drugiego planu. Rzadko bo rzadko, ale jak jestem na silce i laska tracha siady albo ciagi, to zawsze albo pic mi sie bardzo chce, albo dluzszy odpoczynek miedzy seriami jest konieczny, albo akurat czegos bardzo potrzebnego szukam w tej okolicy. Co zrobisz, natury nie oszukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Kler widziałam. I chociaż to forum "sportowe", to mój dziennik już dawno przestał być sportowy, bo i ja średnio serio-sportowa jestem. Stąd refleksja na temat filmu.
Widziałam wczoraj i przeżywam do dzisiaj. Po filmie leczę kaca prawdziwego i "artystycznego". Film nie dla mnie. Generalnie nie dla osób emocjonalnych i z dziećmi. Według mojej rodziny ja mam przesadną wrażliwość bo ryczę na filmach typu "Ciułała z Beverli Hills" - ale dla mnie było tego za dużo. Od dziecka święconej wody nie widziałam, poglądy mam wyraźnie określone, powiedziałabym, ze świeckość wyssałam z mlekiem matki - wiec nie chodzi o zburzenie jakiegoś świętego obrazu kościoła i jego urzędników na ziemi. Sądziłam,ze film obnaży te grzechy o których wszyscy generalnie wiemy, ale nie sądziłam,ze skupi się na jednym. Wiedzieć o pedofilii w kościele, a ją widzieć i słyszeć w całej obrzydliwości - dla mnie za wiele. W ostatecznym rozrachunku żałuję, ze widziałam. Dla mnie to było za mocne.

Trzeba było posłuchać opinii z dziennika koleżanki, że nie godzi się polskiemu reżyserowi o polskim kościele źle mówić.
Prawda nie jest istotna, po co ci ona, zaoszczędziłabyś sobie stresu.

A barki mam wrażenie że luźne nie ściągnięte, przy małym obciążeniu to jakoś będzie ale nie za zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
"Trzeba było posłuchać opinii z dziennika koleżanki, że nie godzi się polskiemu reżyserowi o polskim kościele źle mówić." To jakby inne podejście do tematu, dość odległe od mojego punktu widzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
To jakby inne podejście do tematu, dość odległe od mojego punktu widzenia:)

Delikatnie mówiąc. Ach szkoda gadać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę obejrzeć w końcu ten film, żeby wiedzieć, o czym mowa.. ale chyba generalnie nie pokazuje nic nowego i specjalnie odkrywczego, problem pedofilii wśród księży istnieje od bardzo dawna i od dawna kościół zamiata to pod dywan. Sprzyja temu celibat, który moim zdaniem zamiast kogokolwiek uświęcać jest katalizatorem wszelkich wynaturzeń, a i głęboko zakorzenione przekonanie, ze podnieść rękę na księdza, to tak, jakby samego Boga zaatakować sprzyja bezkarności...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Tsu - wiedzieć to wszystko o czym piszesz to jedno. Niestety jak masz sama dziecko i widzisz jak krzywdzone sa dzieci to reagujesz bardzo emocjonalnie. Przynajmniej mną wstrząsają obrazy i towarzyszący temu język... Mój KOszykarz wyszedł z kina z hasłem "Mocne". Potem rozmawialiśmy i to on powiedział,ze trzeba było chyba tak z grubej rury pokazać, bo może pewna część społeczeństwa jednak nie umie sobie tego wyobrazić i poczuć - musi wręcz zobaczyć i prawie dotknąć.
Film ma swoje plusy, natomiast normalnie wrażliwym człowiekiem wstrząsa. Jak widzisz nie umiem jeszcze dzisiaj "wyjść z kina":(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
22.10.2018, 1/4 AEROBY
Tego jeszcze nie grali - falstart treningu.
Czy ktoś mógł przewidzieć, ze park będzie zamknięty o 18.00????? W ogóle nie przypuszczałabym, ze takie osiedlowe parki sie zamyka...
A skoro już byłam ubrana, a na Młodego i tak musiałam 50 minut czekać - to postanowiłam potruchtać wzdłuż ulicy, przy której jest park. Ale było ciemno, ani jednej żywej duszy, czasami przejechał jakiś samochód. Pietra miałam juz po 0,5km. Jeszcze do 1 km potruchtałam i zawróciłam. Po 2km truchtu, 200m spaceru i siup, do auta. Odczekałam na Młodego w aucie.
A na koniec perełka - 50m od domu gdzie Młody ma terapię jest komisariat Policji. W tym samym budynku jest.... siłownia! Nie zastąpi mi to truchtania po parku, ale może chociaż pochodzę po bieżni??? W przyszły poniedziałek - testujemy siłkę na policji:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Czekanie jak dzieci maja terapie lub zajęcia - skąd to znam :) tez wcześniej zawsze u mnie był dres i kilka km zaliczone:) :)
a ze dzieciaki miałam takie 4 h w tygodniu czekania = cardio zawsze wtedy robiłam


Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-22 21:27:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium