SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1599051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Ghorta - to następnym razem nagram od wewnątrz pokoju co się dzieje pod drzwiami. Zobaczysz jak szybko głos wyłączysz...
No i przecież on ze mną wykroki po korytarzu robił,popychając nosem tą głupią zabawkę w rytmie: ja krok, on popchniecie itd.
Skończyłam jak na spacer z Małżem poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
A trening mi nie szedł - najpierw z godzinę oglądałam filmiki na yt z KB i przypominałam sobie co pamiętam z cf. Juz się dobrze namachałam. Potem przez godzinę walczyłam ze staniem na przedramionach bez ściany - nie policzę ile razy zrąbałam się na kanapę, która na szczęście była za mną, więc nie skręciłam sobie karku. W pewnym momencie obiad zaczął wędrówkę w drugą stronę... I potem przyszło próbowanie co na 4ki poza przysiadami, jak sie swinguje z 24kg (źle), jak się robi martwe z 24kg (fajnie), cleany i snache - ale tylko z 8kg. Jakiś tricek, żołnierskie typu clean+press. Ogólnie coś porobiłam, ale myślałam o jedzeniu....Dzień cyklu 18 - czyli zacznie się kongo...

Tak na marginesie "z przygód futrzaka", to przed chwilą prawie na kopie wyjechał z pokoju Młodego bo ten pompki robił, a futrzak próbował przebiegać pod klatką lub stopy lizać...


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-04-03 21:57:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 81 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Było kota wziąć, leżałby na kanapie i patrzył na Twój trening z mieszaniną obrzydzenia i zdziwienia. ;)
6

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
@Ghorta - kota miałam 20 lat temu w USA - i w ogóle nie gadaliśmy do siebie... A ja jednak od zwierza wymagam, zeby gadał. Ten egzemplarz gada niestety za dużo.
04.04.2020 PITU PITU
Nic na serio - chociaż rano się zwlokłam o świcie i mimo ograniczeń - trochę świeżego powietrza wpadło. Ale ja się nie nadaję do partyzantki bo cała w strachu byłam. Głupia Blondi...
Potem wyszło trochę słoneczka, ale zimno było. Odgruzowałam częściowo taras, żeby jak słoneczko będzie wyżej trochę się wygrzać... Tylko zdążyłam poduchy położyć i już miałam towarzystwo....
Potem bigos, pycha ciastki owsiane - może się poroluję, posiedzę na wyspie i kilka razy pofikam... Generalnie siedzę jak głupia nad tymi puzzlami bo juz stół chce zwolnić - a przecież się nie poddam!
Jakieś goblety z KB wpadły podczas oglądania filmików...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ja na razie obmyślam trasę, jak się dostać bocznymi drogami na pola z puzzlami też się męczę, idzie bradzo powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 81 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1476
Zazdroszczę tarasu w obecnych czasach , ja mam tylko mikro balkon do dyspozycji :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Kagen- dzisiaj w planach wykroki i zabawy z KB na tarasie. Ku radości Małża który to traktuje jak dobra komedie... Ma być 10-12c i słońce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Patik dla mnie w tych wykrokach to lepiej by było żeby noga wykroczna nie była w jednej linii z zakroczna tylko rozstaw na szerokość bioder. Chyba że masz jakiś ukryty cel w tym :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Nie mam żadnego celu, tak mi się wydawało dobrze, ale w ogole nie zamierzam sie upierać. Zobaczę czy umiem się tak ustawić jak mówisz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium