SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1583242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Będzie dobrze
A gdzie Wy do weta chodzicie?
Oby do poniedziałku i niech inny wet zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Teriera ratował Eryk Ratajski ze Stryjskiej - i złego słowa nie dam na niego powiedzieć. Ale tutaj ortopeda jest potrzebny, a on ma specjalizację od leczenia pasów i kotów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
W sobote jeszcze wpadła siłka - ulubiony trening góry, ale WL nie szło zupełnie. Jednak wolna głowa się przydaje podczas siłowego.... Nawet nie notuję co tam podźwigałam....

21.03.2021 AEROBY
Wczoraj las, nie dobiegam do 5km.... Za to w butach do chodzenia po górach nawet fajnie się po błocie biegało...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6505 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Paatik
Dramat mam i ryczeć mi się chce....
Od środy jeżdzę po internistach i laryngologach - As ma jakieś paskudztwo w dziobie, nikt nie umie tego zdiagnozować. Od stycznia na antybiotykach i przeciwgrzybowych - a zapalenie języka w najlepsze się rozwija.




Moja teściowa miała coś podobnego. U niej załatwił sprawę dopiero chyba 4. czy 5. antybiotyk z kolei. Ogólnie do dziś nie wiadomo tak na serio co to było.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Z Asem idziemy w leki przeciwwirusowe bo już wszystko inne przetestowaliśmy. Fe i ferrytyna w normie - wiec to nie manifestacja anemii jak gdzie nie-gdzie można było przeczytać...
A Młoda według weta ortopedy skręciła łapę w stawie skokowym i gips dostała na 14 dni. Nie wiem w czym ten gips jej pomógł ale na teriera już warczała i mi się tez oberwali bo chciałam jej pomoc przejść próg od tarasu.... Taka kurde samodzielna to mogła się dzisiaj do weta sama zaprowadzić - a nie ja urlop brałam ....




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
współczuję chłopakowi i biedna psinka życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Mąż chyba w końcu namówił mnie na psa na razie wybrana rasa - będzie border colie
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
Nene - na bordera uważaj - przemyśl 5 razy wybór. Bedziesz miała kochaną,ale wiecznie aktywną psinę. Nie usiądziesz przed netflixem, bo dziad nawet wybiegany bedzie chciał ćwiczyć sztuczki, albo węszenie. ADHD na maxa, trudno skupić na sobie. Mi byłoby trudno - ale Wy młodsi jesteście i mozecie dać się borderkowi zakręcić, być moze z korzyścią dla obydwóch stron.
Mam koleżankę z borderem, był border w grupie przedszkolnej - normalnie kosmos energii. Nawet w porównaniu z terierem to wariat.
Ale koleżanka twierdzi, ze jak tylko odchowa do wieku 3 lat swojego, to zaraz kupuje drugiego wariata... Więc w tym szaleństwie coś jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627067
22.03.2021 aeroby
Po całym dniu psich problemów plus newsach o wynikach próbnych matur (dramat na dramacie, dramatem popędza) - uciekłam z domu.
Ciemno już było więc tylko ulica mi została. Wiało i generalnie zimno było. Akurat kółko z domu na cmentarz i z powrotem 4km wyszło. Tak, wiem 4km to doopa, ale w aktualnym stanie bardzo dużo sobie wybaczam... Przełknęłam, ze nie dość ze wolno to krótko - ale co mi tam. Czuję się jak long covid bez covid... Grunt, że w ogóle wyszłam - trzeci dzień z rzędu:)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6505 Napisanych postów 36006 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679563
Oby te leki pomogły.A psina młoda - wykuruje się.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607478
4km to wcale nie krótko, ja zaczynałam od 3km a teraz staram się poza dłuższym bieganiem nie przekraczać 5km.

A co do bordera to zgadzam się, to są psy stworzone do psich sportów, one kochają ruch i mają adhd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

Wiecej