SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1595632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ok, jak wchodzi to spoko to luz, filmu nie musisz przyspieszać

to już chyba wiem jaki masz problem z paskami, nie zaciskają się przez te gąbki?
najlepiej chyba DIY , dwa paski maszyna, zszywasz na sztywno tak żeby tylko ręka weszła i będą działać dobrze , Wason ma takie własnej konstrukcji


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-11-19 20:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
kabo9


Night używałeś tych 8? mi się wydaje że one są pod niedźwiedzi co mają łapę jak bochen chleba, a dla małych rączek nie będą spełniać zadania, w sensie że luzy będą



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-11-19 17:25:18


osobiście ich nie mam - nie potrzebuję aż takich - ale na siłowni znajomy ma. Wydawały się w sam raz - ale pewnie z różnych firm mają różne długości - z tym, że mogę się mylić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
kabo9
ok, jak wchodzi to spoko to luz, filmu nie musisz przyspieszać

to już chyba wiem jaki masz problem z paskami, nie zaciskają się przez te gąbki?
najlepiej chyba DIY , dwa paski maszyna, zszywasz na sztywno tak żeby tylko ręka weszła i będą działać dobrze , Wason ma takie własnej konstrukcji




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-11-19 20:49:52


ja sobie też szyłem kiedyś - z takich pasów jak się stosuje na lawetach - i te były za śliskie (puszczało). Później próbowałem z pasów stosowanych w meblarstwie - te znów są super jeśli idzie o nie puszczanie (nie są śliskie) ale rwą się w oczach. Także nie tak łatwo trafić w odpowiedni materiał na paski.

A co do gąbek - był czas że wypruwałem bo mi też przeszkadzały - najprostsza sprawa i paski da się dociągnąć do końca.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-11-20 08:10:22

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ja w swoich tez wyprułam tą cholerną gąbkę i pomogło. Mam małe dłonie i małe nadgarstki. Paatik, a co Ci przeszkadza w paskach?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Co ja mam z paskami? Że zamiast dodawać plus 5 powtórzeń to dodają plus 1? :)
Mam chude nadgarstki i ciągle wysmykuje mi się sztanga. Dobrze też nie umiałam się przyczepić bo własnie luzy w tej pierwszej pętelce. Tam jest jakieś wzmocnienie, chyba nie gąbka, ale przez weekend dojde do tego.
pomysł na szycie takich 8 jak Night pokazał mi zakwita w głowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
19.11.2020 rege Leń
Trochę się porozciągałam i tyle.
Leń był w planach, dobrze że wyjątkowo nie skolegował się z Obżartuchem.
A ciepłe bułki drożdzowe były:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
ile masz w nadgarstku? na pewno je dobrze zakładasz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Paatik
Co ja mam z paskami? Że zamiast dodawać plus 5 powtórzeń to dodają plus 1? :)
Mam chude nadgarstki i ciągle wysmykuje mi się sztanga. Dobrze też nie umiałam się przyczepić bo własnie luzy w tej pierwszej pętelce. Tam jest jakieś wzmocnienie, chyba nie gąbka, ale przez weekend dojde do tego.
pomysł na szycie takich 8 jak Night pokazał mi zakwita w głowie.


Z tym szyciem to więcej kłopotu jak korzyści. Ja sobie odpuściłem. Przyznaję się bez bicia że ostatnio używam pasków konkurencji sfd - takich wzmacnianych na brzegach i są super. Niestety są dość grube - grubsze od takich np z treca - i dopiero po jakimś czasie używania się wyrabiają. Ale dla mnie super opcja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Nene - mam chude nadgarstki - zawsze przy kupnie zegarków są jaja. Ostatnio Małż mi mierzył do wymiany paska w takim elaganckim i reprezentacyjnym watchu i wyszło chyba 15.5-16cm. Wiem ze standard tam mieli 17 cm i mi latał pasek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
Paatik ja mam 16cm w nadgarstku nie mam problemu z paskami.

Mam takie, tylko wyprułam gąbkę i tą czarną naszywkę i są idealne.

2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium