SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Piszecie o tej Dorocie Gronowskiej czy jakoś tak ? Parę razy mignela mi na insta dla mnie jest za duża,ale formę ma bardzo fajna. W zeszłym roku na zawodach nagrody wręczała miała chyba większy BF niż teraz, a mimo wszystko forma jej się fajna trzymała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108129
Ogonowska, tak, nie do konca taki typ sylwetki mi sie podoba w figure, ale ja generalnie lubie wszystkie mocniejsze kobitki, wiec ona oczywiscie tez mi sie bardzo podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Właśnie miałam ją na myśli. Pamięci do nazwisk nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
06.06.2023 rehab plus aeroby
Wczoraj cudem na tą siłke po 20.00 dotarłam. I świetnie, ze to zrobiłam - bo jak wyszłam umęczona i spocona to od razu mi się żyć zachciało. I tak trzymało do 23.00.
Ponoć opuchlizna okolic łopatki się zmniejszyła - trochę kombinowałam z ćwiczeniami i na pewno ból się pojawia jak rękę odwodzę do zewnątrz - tzw. test bolesnego łuku. no nic, masujemy, rolujemy i smarujemy przeciwzapalnym dalej.
Aerobów na siłce dawno nie robiłam. A że czasu na solidny trening tyłka nie miałam - to poszły aeroby. I fajnie.
Dzisiaj jest nadzieja na trening doopki.
Odkryłam, ze fitnespal gromadzi ładnie dane o kroczkach i tak sobie i Wam wrzucam. No chodzę, wyraźnie więcej i więcej:)










Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-06-07 09:51:07

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2023-06-07 09:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Bardzo ładnie z tym chodzeniem, i to bez biegania :) Nic dziwnego, że na 2000 kcal leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Szybki trening, gorąco jak cholera, koniec dnia, lekko głodna… No szło jak po grudzie. A tak chciałam ten tyłek fajnie zrobić i się tym bawić. No orka wyszła.
HT - 50, 70, 90, 100, 110x12p
Ławka rzymska na odwrót - 3x25p
Lawka rzymska - cc, plus 10kg, plus 15kgx25p
Wykopy- 2kafle, 3kafle, 4 kaflex15p
RDL z hantlami - 10kg, 12kg, 14kgx12p
Allachy - 56kgx3sx 25p
Chyba mi się zbiera na @. I strasznie brzydko zaczął nagle brzuch wyglądać. Świństwo - bo już zaczęłam się lubić w lustrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
08.06.2023 DT
Ale gorąco u nas! Wczoraj zrobiłam rekordowe ponad 20 tys. kroków włócząc się z panną po lesie. Wpadł też krótki trening. Miałam zrobić tylko rehab barków i jakies aeroby, ale za gorąco było na cardio na siłce - nie mamy klimy, tylko wiatraki:(
Jak te barki rozgrzałam gumami i kijkiem to próbowałam rozkminić jakie ćwiczenia na klatkę mogę robić bez dyskomfortu.
Przenoszenie hantla - super, weszło bez problemu
Wyciskanie hantli na ławce - próbowałam z 4kg i już wiem, ze w pełnym zakresie boli. Od najniższego położenia łokci- do zrównania z ławką boli nawet przy 4kg. Natomiast floor pressy pewnie by szły. Kolega mnie op... że mam czekac aż się zaleczy, bo on tak się dorobił ciągłego skaracania zakresu w barku... Więc nie nalegałam.
połozyłam sie pod sztangą i chciałam samą sztangą zrobić - nic ztego, boli. Odłozyłam.
rozpietki hantlami - super, nic nie bolało.
2 maszyny mnie zaskoczyły - filmiki poniżej. Nic nie bolało - chociaż w pierwszej tylko jeden typ chwytu działa - jak rączki ustawione równolegle do podłogi (tak jak zawsze robiłam) to boli.
facepull - na niskim ciężarze, z mocnym odchyleniem do tyłu i wypięciem klaty - jakby robiło się miejsce w barku i nie bolało.
I tricek na koniec - tu było ok.

Dzisiaj chciałabym dac radę jakieś plecki zrobić, ale ogólne padnięcie odczuwam. Niby mam wolne, ale i tak przed kompem na maile odpowiadam...


?feature=share


?feature=share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4348 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108129
A wiadomo dlaczego cie boli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium