SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1614349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie warto, a już z pewnością nie z takiego powodu, jak wiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Fanss- wiedziałam, że tyłkowy temat Cię zainteresuje:)


Ale jak? Na zasadzie piszesz tyłek, myślisz fans, czy jak wskoczysz w nową kieckę robisz piękny piruet i stary nic nie skomentuje to myślisz, a fansowi na pewno by się spodobało?

PS. Po wpisie Vikuski taki grypsik mi się przypomniał
30ka pyta kolesia w poważniejszym wieku, ile ma pan lat?
70, odpowiada.
Naprawdę? Nie dałabym panu
Nieśmiałbym proponować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Teraz chyba dobrze trafiłem, tyle tych dzienników. Hej!





Zmieniony przez - olotraper w dniu 2018-12-28 23:48:26
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wiek to tylko liczba, poki chęci są i siły to trzeba robić wszystko,na co się ma ochote i tyle
martwić to się można jka chęci brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627813
@Fanss - stary zwykle komentuje - jak nie tyłek to cenę kiecki:) A że po wiadomych wydarzeniach obiecałam sobie nie mieszać realu z wirtualem, to jakkolwiek trudno by mi to przychodziło staram sie nie myśleć o Tobie, hi, hi:)
@Olo - to witam w moich skromnych progach.
@Bziu - dzięki, czyli trza mieć chęci do wygłupów:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
@Fanss - stary zwykle komentuje - jak nie tyłek to cenę kiecki:) A że po wiadomych wydarzeniach obiecałam sobie nie mieszać realu z wirtualem, to jakkolwiek trudno by mi to przychodziło staram sie nie myśleć o Tobie, hi, hi:)


Po jakich wydarzeniach Paatik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627813
29.12.2018 DT DÓŁ
Na fali entuzjazmu zrobiony dół.
Nie obyło się bez problemów - tak się zaangażowałam w aktywizację tyłka gumami (ajazy, fanss - tak, wiem co myślicie o gumach i tyłku), że mi guma pękła.
MC - generalnie męczyłam 50kg na maxa x 6 serii, ale zrobiłam też podejście pod 60kg. Tak, zeby głowę przekonać, ze dam radę. I dałam, i dramatu nie było, i kolana wcale się nie schodziły do środka. Więc 60kg wjedzie na takie 1-3p, chyba ze z czasem uda się więcej.
GB - tu popłynęłam tak jak ruskie bikiniary kazały i było 40kgx 30p, 60kgx25p, 80kgx20p - wszystko po 2 serie, na koniec 50kgxmax (25p).
Suwnica pionowa - jakbym nie kombinowała z ustawieniem nóg i ciśnięciem piętami, a nie palcami to 4ki męczę, a nie tyłek. Ale robiłam drabinkę od plus 20kgx30p do plus 80kgx 10p.
Ginekolog - tu dramat bo tak maszyna ustawiona, ze nie było jak dobrze pochylić się do przodu (nie było czego się złapać), ale 3x30kgx25p zrobione
Brzuch resztkiem sił.
W planach miałam jeszcze rumuna na Smithie i zakroki z talerzem, ale absolutnie nie dałabym rady czasowo.
Całkiem zadowolona byłam, mimo ze umęczyłam się bardzo. Jednak góra tak nie męczy jak dół:)









Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-12-29 17:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Tsu - koniec mojej kariery w dziale 35+:)

A... to... Już w sumie zapomniałam, o co wtedy poszło generalnie trzeba "robić swoje i nie oglądać sie na innych" jak mawia Mistrz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627813
@Tsu, ale pamiętam jak mnie "siekło"... Teraz już wiem, że Mistrz ma zawsze rację:)

No i na koniec roku moja tłusta MASA - całe 62kg. Jak na mnie to taki wynik z górnej półki i czas lekko zahamować apetyt. Zresztą foto wrzucam w charakterze motywacji do poprawy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium