SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
ajazy

Jak maksujesz, to po 2-3 tygodniach następuje stagnacja, a nawet pogorszenie wyników, jeśli nie wprowadzasz zmian. Wybierz sobie jeden dwa warianty ciągów (np. trap i sumo) i dwa warianty siadów (low bar i front np.) I rób
2 tygodnie ciąg (jeden wariant)
2 tygodnie siady (jeden wariant)
2 tygodnie ciąg (drugi wariant)
2 tygodnie siady (drugi wariant)
w dzień dynamiki z zasady robisz ciągi i siady, z tym, ze w Twoim przypadku jednak siady dynamiczne bym odpuścił, bo chyba jeszcze nie maja za wiele sensu. W ten dzień skupił bym się na wzmacnianiu i hipertrofii dwójek i czwórek po dynamicznych ciągach. Boxa nie wyrzucaj z repertuaru, dąż do perfekcji i zwiekszania ciężaru, powoli.
A w ogóle zaj**iście Ci idzie, wiec nie bój sie przysiadów...może to trochę zająć, ale będzie dobrze. Tylko nie naśladuj niziołków

A o co chodzi z tymi "niziołkami"? Bo nie jarzę.

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Aha, już rozumiem- dzięki!

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Paatik
Lubię jak się rozpisujesz:)
Dynamic Day chętnie zmienię - szczególnie ze dzisiaj miało być 30kg gdzie żadnego dynamitu juz pewnie by nie było:)
Co do Push press to się raczej obawiam ze zabije. Ale poczytam, posprawdzam - zobaczę edukacyjnie jak to wygląda.
Jak za duzo nowego to głupieję....



Jak coś to ja mogę nauczyć push pressa, push jerka, split jerka i innych dziwnych nazw w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Z graniem nie mam zamiaru pauzować, jakaś niedziela by się pewnie znalazła wolna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
16.11.2021 DT
Poszłam- zrobiłam. Do Push Pressa wszystko szło z planem, potem się z lekka posypało - z trickiem już nie dałam rady. Inna sprawa, ze już mi się znudził ten tricek na wyciągu, muszę coś innego wymyślić.
Skończyłam zmęczona i w głowie i w mięśniach. Dobrze, ze dzisiaj coś pojoguje, porozciągam się - jak mi maty nie zajmą....
W push press to miałam wrażenie ze wygląda jak OHP z podrygiem...
I czas dodać coś na brzuch, ale akurat brzuch i przysiady to mnie w głowie leżą w jednym miejscu - w szufladce pt. "bojkot":)
Pomierzyłam się dzisiaj według linku od ajazy - i tak, kwalifikuję sie aż nadto jako długonożny lifter. Wystarczy, ze nogi stanowią 49% całości aby się łapać - ja mam 56%. I tułów mam 43% - czyli relatywnie krótki. Z wszystkich porad dla takich tyczek podoba mi się najbardziej ta, zeby nie porównywać się do innych.

Dynamic Day Upper Body

Rozgrzewka:
barki z gumą, rotatory z hantlami 2 x25px2kg, halo z talerzem 5kgx12p w obie strony i 10kgx12p w obie strony

WL 27,5kgx6x6 szeroki chwyt (łatwo, lekko i przyjemnie)
Wyciskanie hantli skos + 14kgxamrap/10/10/10 (ostatnia seria bardzo ciężko)
wiosło na maszynie z podporem na kl. piers.: 25kg x12p, 30kgx12p, 35kgx5sx8p (ciężko)
wiosło ze sztangą podchwytem 22.5kgx12px3s
Push Press – edukacyjnie, mała sztanga +10kg
ściąganie warkocza na tricka: 25kgx amrap 30/30/25 (ostatnia nie dałam rady)
face pull 15kgx15px3s z dodatkowym ruchem za głowę (nie dokładać ciężaru!)
Brzuch spięcia z wyciśnięciem 2.5kg talerzyka: 3x15p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151












I na koniec


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
A na brzuch kółko sobie wrzuć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium