SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1630708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3424 Napisanych postów 4443 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109145
Zdjecie z takiej perspektywy nie oddaje proporcji dobrze, no widac ze skinny fat bylas, ale serio mysle ze ten brzuch to czesciowo zdecydowanie kwestia proporcji, bo zobqcz jakbys dol miala wiekszy to nie rzucalby ci sie tak w oczy, a przy bardzo szczuplych dlugich nogach to widac glownie biodra i brzuch a poza tym to teraz zobacz jaka ogromna roznica w sylwetce na plus zaszła, jaka super robote odwalilas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3424 Napisanych postów 4443 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109145
Swoja droga to jaki tu mialas/masz ogromny biust, zaj**iscie to wyglada, moze nawet czasem klopot, ale sylwetka tez przez to naprawde fajnie sie prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22704 Napisanych postów 11183 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356599
Ja będę się upierała, że prawie zawsze kłopot. I to, że fajnie wygląda, nie równoważy minusów.
Jedyny plus, to jak w starych dowcipach, że można bistonosza zamiast siatki na zakupy i spadochronu używać.

Btw, spróbujcie kupić spodnie, nawet męskie z łydką 46. No nie jest łatwo...

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12272 Napisanych postów 22143 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 628303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3424 Napisanych postów 4443 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109145
Az sprawdzilam ile ja mam, tylko 39 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22704 Napisanych postów 11183 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356599
No cóż... ;)
Może zacznę mierzyć w calach, to wynik będzie niższy.
3

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3424 Napisanych postów 4443 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109145
Akurat ja to bym chciala miec wszedzie wiecej :) wiec dla mnie to spoko mozesz podawac w cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4317 Napisanych postów 17998 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282934
Paatik
Znalazłam moje stare pomiary udka:)
47,5 -49cm
Teraz to jest 52,5 -53 . Także spodnie nie kłamią


47,5? omg
na zadnej docince tyle nie miałam w udzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12272 Napisanych postów 22143 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 628303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12272 Napisanych postów 22143 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 628303
21.05.2024 DT
Na wszystko wczoraj musiałam czekać - to straszny minus jedynej sensownej ławki na siłce do WL i Smitha w planie (też tylko jeden).
WL - miało być do rpe 8, czyli 2p w zapasie to myślę,że tak było. Z tym zdejmowaniem 5-10% obciążenia to tak trochę mam mało wyboru i zwykle mogę zdjąć aż 2.5kg bo najmniejsze krążki są po 1.25kg. Mamy jeszcze takie obrzynki ok. 1.8kg i 0.5kg. To jak się bliżej 45 kg zrobi to wprowadzę - minus jest taki że nigdy nie będzie to dokładne - kilka obrzynków jest i każdy inny, ale gdzieś tam w tych okolicach wagowych..
Barki na Smith poszły super - za tydzień dokładam, nawet jak powtórzenia będę musiała do 8 zmniejszyć. Nogi też bym pokatowała bardziej - ale dzisiaj w planach ostatnie bieganie przed Rossman Run w sobotę - więc lepiej było zachować rozsądek. Mój Młody strzela takie ładne dystanse 7-8km bez żadnej zadyszki, leciutko, wszystko poniżej 40 min - zostawia sobie tą dyszkę na sobotę - ale aż zazdrość zżera.... Przesłał mi przedwczoraj zaraz po biegu zrzut z Stravy to zamarłam - ja na pizzy (dzień lenia miałam w pon), a on po lesie niedaleko biegał. Podsumował mnie "Rusz się, bo Rossman zniżki za pizze nie daje":)
Wyciskanie zza karku, już bez push press w ostatnich powtórzeniach, ale coś łokieć poczułam i się lekko przestraszyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium