Niemiecki kulturysta kategorii Open IFBB Pro League, Kevin Gebhardt zmarł w wieku 31 lat. Przyczyna jego śmierci jest nieznana. 

W wieku 14 lat Gebhardt zakochał się w kulturystyce i podnoszeniu ciężarów, a pasją tą zaraził się od wujka. Od chwili rozpoczęcia treningów siłowych Gebhardt wiedział, że to jest to, co chce robić w życiu. Kevin zdobył kartę IFBB Pro Card w 2018 roku, a następnie zaliczył udany debiut jako zawodowiec. Współpracował ze znanym trenerem Milosem Sarcevem i był zdeterminowany, aby stać się gwiazdą kulturystyki. Warto zauważyć, że w swoim ostatnim poście na Instagramie opublikowanym pod koniec kwietnia kulturysta poinformował fanów o operacji naprawy naderwanego ścięgna.

W swoich ostatnich występach w IFBB Pro Kevin Gebhardt zajął 10. miejsce w zawodach Yamamoto Cup Pro 2021, a następnie znalazł się poza pierwszą piętnastką podczas zawodów Romania Muscle Fest Pro, które wygrał Rafael Brandao. Chociaż w przypadku śmierci kulturystów często pierwsze co nasuwa się na myśl to sterydy, nie jest pewne, co spowodowało przedwczesną śmierć niemieckiego zawodnika. Społeczność kulturystyczna z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o jego odejściu, wspominając go jako oddanego sportowca i inspirację dla wielu młodych miłośników tej dyscypliny. Kevin Gebhardt pozostawił po sobie nie tylko imponujące osiągnięcia sportowe, ale także mnóstwo wspomnień i motywujących chwil, które dzielił z fanami i bliskimi.

Komentarze (5)
rarytas1

Masa piękna,sterydy jakoś przyłożyły się do zgonu, serducho żeby przepompować krew przez taką muskulaturę strasznie musi się namęczyć, miał pecha i tyle bo nie każde ciało wytrzyma

3
_Knife_

Milos Sarcev, on sam cudem uniknął kostuchy.

3
ronie220

Wielu jego podopiecznych odeszło.

1
Possible

Mała poprawka. Nie miał udanego debiutu Pro, bo takim nie można nazwać 12 miejsce na 14 zawodników, gdzie jeden pokonany to mocno średni noname, a drugi praktycznie zawsze zamykał stawkę. Ale w amatorach szło mu naprawdę dobrze. Z Sercem współpraca polegała m in. na tym że zwiększył mu dawki środków na wydolność, o czym Kevin sam mówił w jednym z wywiadów.
Warto wspomnieć że na początku kwietnia pogryzł go bezpański duży pies, w wyniku tego Gebhardt trafił do szpitala.
W każdym razie szkoda gościa, był jeszcze młody, i z wywiadów widać że miły i spoko człowiek.

1
Possible

Z Sarcevem.

0