SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Generalnie to też pokazuje, że często biega się za dużą objętość do możliwości niektórych tkanek, które należy wzmocnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Myślę że takich niuansów jest sporo, nie wystarczy po prostu jeść jak indianie i biegać w sandałach. To jest zupełnie inny tryb życia od najmłodszych lat i inne środowisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Dokładnie tak. Jednak gdy zadbamy o odpowiedni trening, to możemy tak biegać. Nie dystanse jak oni, ale możemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Dziś byłam u fizjo i się okazało że stopa nie chce pracować jak powinna, ta od złamanej kostki. Dostałam zestaw ćwiczeń i muszę tego pilnować. Dzisiejsza wizyta i tejpy sprawiły, że znowu chodzę jak tuż po złamaniu - stając na pięcie i zewnętrznej krawędzi, odciążając palce. Muszę się nauczyć chodzić normalnie. Dobrze, że pierwszy etap biegania to spokojne treningi wprowadzające, będą mogła na spokojnie pilnować stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Jak dużo czasu spędzasz na nogach polecam masaż stóp piłką golfową lub jakąkolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Pomimo że nie biegam to codziennie wpada minimum 10 tys. kroków Masowanie zalecił właśnie fizjo. Mam też inne ćwiczenia, muszę się nauczyć prawidłowo obciążać stopę. No i trening siłowy wraca, więc to też pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Wrzucam jeszcze fotkę. Wczoraj przyszła w końcu spódniczką i opaska Spódniczka super, coś czuję że to pierwsza i nie ostatnia Ma świetną, dużą kieszonkę z tyłu, można sporo jedzenia napakować Specjalnie zamówiłam bez legginsów, żeby można było założyć do długich i krótkich spodenek.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Fajna kiecka
Podczas ostatniego półmaratonu biegiem chwilę na starcie za dziewczyną, której się kiecka podwinęła. I tak biedna biegła w gołym tyłkiem, chociaż nie powiem, całkiem fajnym
Nie odważyłem się zwrócić uwagi może tak miało być

Fighter, jak mam czas to sobie masuję stopy. Palcami, wbijam jak szpilki. Jakąś ulgę to przynosi.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-10-22 08:11:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
Na tym foto to nie wiem czy brzuch czy spódniczka zwraca bardziej moją uwagę?
Nie widziałam u nas dziewczyn w takich spódniczkach... Ma to jakieś plusy? Ta kieszeń?

Chyba za bardzo lubię swój zadek w legginsach, żeby go przykrywać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Tomasz dzięki

Paatik na długich biegach każda kieszeń się przyda. W OCR nikt nie biega w spódniczce, bo po pierwszych zasiekach byłaby do kosza ale na ulicznych i górskich widziałam. Są naprawdę piękne wzory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium