SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Przy kettlach to normalne. Siniaki przy zarzutach. Ale to tylko na początku.
Pogooglaj hardstyle clean.
Polecam filmiki szkoleniowe że Wschodniej Siły.

Kula ma się przytulić do przedramienia a nie uderzyć.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67053
Tak mi się wydaje - im płynniejszy i bardziej zdecydowany ruch tym mniej boli tzn. Chyba im się bardziej boimy ciężaru i ketla tym mocniej obrywamy. Instruktorzy robią to w ogóle tak, jakby nic nie ważył.



Zmieniony przez - porandojin w dniu 2019-03-27 10:41:36
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Patrz Paula - a to akurat wiedza tajemna dla mnie była... Myślałam, ze trójboistki na to cierpią, nawet widziałam na yt jakieś filmiki z extremalnych martwych z fontanną w trakcie.

Ojoj.. trzeba będzie wiecej nad keglem popracować
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Musisz zamortyzować całym ciałem. Ugiac kolana itd.
Da się.

Jak wyobrażasz sobie snatch kettlem? Przecież kula polamalaby ręce.

Można to zrobić z Filipem albo na śrubę (ci z HS tego nie uznają)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Poran, Panteon - wiem, ze się da, wiem, ze delikatnie, wiem ze nie po łuku etc. Ale praktyki dziadostwo wymaga, a praktyce sińce nie służą. Niektóre wchodziły ładne, ale pod koniec na WOD to juz była walka o przetrwanie...
Tsu, upierdliwe to jest... I po co mi te bliźniaki były????
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A siady z pięciokilowym ketlem bardzo ładne.
Parę dni mnie nie było i pochwalić nie było komu, tylko marudzenie ach ludzie.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
27.03.2019 AEROBY
Lokalna siłka, w planie zmęczyć się i dostać 5 od Gremlina. Niestety - padałam na dziób, a Gremlin dał tylko 4,5.
rozgrzewka, padnij-powstań (25 weszło), mountain climbers 6 x 50, 3 rundy schodów, 30 minut orbitka.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, ze będę potrzebować kostium kąpielowy na majówkę. Także od 1 kwietnia trzeba ruszyć z jakimś planem dostosowawczym dla brzucha... Generalnie to dobra wiadomość, a jednak zła bo trzeba wziąć sie do roboty:(

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
28.03.2019 DT
Wczoraj zaświeciło słońce i zwiałam z roboty, żeby potruchtać w lesie. Przeklinam ten moment, kiedy słońce zaświeciło i spowodowała, ze mi ten pomysł wpadł do głowy. Jasne, ze biodra mnie rozbolały na 2 km. Od razu przerwałam i wróciłam do domu. Doopa i tyle. Niech mi ktoś wreszcie autorytarnie powie ze mam co najmniej miesiąc odczekać, bo najwyraźniej sama jestem za głupia, żeby to zrozumieć! Mam tylko jedno na usprawiedliwienie - miałam inne buty, takie bardzo miękkie - w sensie stopa mogła swobodnie pracować i próbowałam nią pracować. I tyle w temacie.
A potem wieczorem miałam personala, wiec przeklinałam pomysł biegania bo z bolącymi biodrami bałam sie iść. Próbowałam przekonać trenera coby tylko górę robić, ale uznał ze to głupie podejście. I miał rację, bo po treningu czułam sie lepiej niż przed. A na treningu były i zakroki, i przysiady z cc z zatrzymaniem, i przysiady ze sztangą (pilnował żebym patrzała na jego rękę, czyli generalnie wyżej niż zwykle i to trochę wyciągało klatkę do pionu), swingi, najszersze z gumami ala TRX, podciąganie z gumą, hollow body w zwisie na drążku, stanie na rękach i ćwiczenia przygotowujące do pompek na rękach. To ostatnie strasznie mi się podobało:) Staje się na rękach, ugina ramiona, zeby głowę oprzeć o podstawkę, potem nogi przyciąga sie do tyłka i expresowo wyrzuca w górę. Nogi ciągną głowę i barki do góry, wystarczy dodać trochę wyprostu w łokciach i już się stoi na rekach. Trener na to przyciąganie nóg w staniu mówił "żabka". Nie wiem co i jak, ale super było. I na dobitke dostałam 1/2 tabatę na airbike - tu zdychałam i 4ki miały dosyć i płuca.




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1767 Napisanych postów 4335 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1261618
Przeanalizowałem dokładnie te wszystkie Twoje wykresy, wzorce ruchu w siadach i innych ćwiczeniach i autorytarnie stwierdzam, że powinnaś sobie miesiąc odpocząć od biegania. Bezdyskusyjnie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły