SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81408
Paatik
07.09.2018 DT


Bułgary z ławki z kettlem 6kg
ccx12p, 6kg kettle x3x12p killer
jw, szczerze nienawidzę plus uginanie 4ek na maszynie 12px15kg, 3sx12px20kg



Też nienawidzę ale, że skuteczne to robię ugh...;) Jako aeroby polecam basen jeśli masz możliwość. Od dwóch dni uskuteczniam, jest dobrze

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229519
Paatik
Night - dzięki, najwyraźniej nie zdawałam sobie sprawy ze złożoności uginania na bicka:) Zostanę wiec z tą prostą, spróbuję tylko ogarnąć ustawienie, zeby łokci tak bardzo nie czuć...

Nie wiem jak u Ciebie, ale na mojej silowni panowie zglebiaja ten temat bardzo namiętnie (i czasami komicznie )
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Teapot
Paatik
Night - dzięki, najwyraźniej nie zdawałam sobie sprawy ze złożoności uginania na bicka:) Zostanę wiec z tą prostą, spróbuję tylko ogarnąć ustawienie, zeby łokci tak bardzo nie czuć...

Nie wiem jak u Ciebie, ale na mojej silowni panowie zglebiaja ten temat bardzo namiętnie (i czasami komicznie )


Ale niestety większość tłucze w kółko bezrefleksyjnie to samo w dodatku popełniając te same błędy techniczne zdejmujące robotę z bicków. Niektórym można 10 razy tłumaczyć że powinni robić inaczej - a oni i tak dalej robią swoje i mówią że biceps nie rośnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Mi tam akurat rośnie (jak na moje potrzeby of course). To chyba jedyne miejsce gdzie jak pomacam czuję ze coś mam:)
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
To znaczy że nie jest źle w wykonaniem ćwiczenia. Ja mam co najmniej kilku gości na siłowni którzy machają jak cepem sztangą na biceps i narzekają że nie rośnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29999
Paatik
Mi tam akurat rośnie (jak na moje potrzeby of course). To chyba jedyne miejsce gdzie jak pomacam czuję ze coś mam:)


Mi też chyba najlepiej bicek rośnie
Może nie tyle rośnie co jest widoczny

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
11.09.2018 DT
Mieć za dużo czasu na treningu to też złe rozwiązanie... Wiedziałam ze muszę odebrać Młodego a bez sensu było jeździć w te i we wte, więc byłam na siłce ze świadomością ze mam praktycznie 2 godziny do zagospodarowania. Porolowałam się, rozgrzałam, pobawiłam z kettlami i włączyłam Endomondo. I zaczęłam 20ki. Bardzo je lubię i wpadł mi do głowy głupi pomysł zrobienia 4 serii zamiast 3. I w ten sposób wyszłam z treningu praktycznie na 4ch. Byłam zmęczona już w głowie, oprócz tego ze barki i tricpes to myślałam, że odpadną...
Zamieniłam w wykrokach worek na kettle i się zdziwiłam. Rożnica w obciążeniu tylko 2 kg, a zupełnie inne uczucia.
W GB tak sobie spokojnie dodaję, żeby dać radę jak najdłuzej zatrzymać się w spięciu u góry. Tyłek bolał...
W następnym treningu wracam do 3 serii, tam gdzie mogę spróbuję coś dodać.
W bicku dodałam:)

Trening po 3x20p
25.08.2018
02.09.2018
11.09.2018

Wykroki chodzone
2x16cc, 3x32px10kg worek ciężko
2x16cc, 3x32px10kg worek
2x16cc, 3x32pxkettle 2x6kg inaczej ciężar się rozkłada 4ki bardziej dostały

Ściąganie linek wyciągu w klęku
12,5kgx12, 15kgx20px3s
12,5kgx12, 15kgx20px3s
12,5kgx12, 15kgx20px4s

Przenoszenie hantli za głowę
6kgx12, 9kgx20px3s ciężko
6kgx12, 10kgx20px3s
6kgx12, 10kgx20px4s

Unoszenie talerza przed sobą
5kgx12, 5kgxmax/30,30,30 próbowałam 10kg za ciężki!
5kgx12, 5kgxmax/35,35,35 makabra
5kgx12, 5kgxmax/40,40,40

GB ze spięciem
55kgx20px3s
40kgx20, 60kgx20px3s
43kgx20, 65kgx20px3s

Ściąganie warkocza z opartymi plecami
10kgx20px3s rąk do warkocza nie mogłam unieść po barkach, ani jednego więcej
10kgx20px3s
10kgx20px4s

Naprzemienne uginanie przedramion chwytem młotkowym
5kgx20px3s
5kgx20px3s
4kgx12p, 6kgx20px3s

Łydka - wspięcia na jednej nodze z talerzem 10kg
3xmax/30,30,30
3xmax/40,40,40
3xmax/50,40,40

Brzuch- 4 serie x max
Russian twists z 6kg piłka 4x50p
Russian twists z 6kg piłka 4x50p
Skosy 4x30p

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
12.09.2018 DT/Aeroby
W domu wymyślili świetne rozwiązanie - mam wozić i przywozić Młodego z treningów, a w międzyczasie mogę sobie pójść na siłownię. Wydawałoby się rozwiązanie miód-malina. Tylko on ma treningi codziennie od 18.30 do 21.30. Wychodzi,ze wpadam do domu po robocie, jem obiad, sprzątam po obiedzie, wypadam z Młodym na trening, idę na siłkę, zasuwam po Młodego i o 22 meldujemy się w domu. On pod prysznic, a ja do kuchni. Wychodzę z kuchni o 23.30. Rano wstaję o 5.45. Po dwóch dniach mam dość. Trza podnieść BUNT.

Wczoraj mix treningowy - część siłowa (co mi przyszło do głowy, bez angażowania barków) i aerobowa (włażenie, złażenie ze stepa w rytm music, 5 serii po ok. 3-4 min każda)
Siłowy:
- przysiady ATG cc 3 x10,
- zakroki z kettlami 8 kg, 3 x16 tu poczułam doopsko i 4ki
- ławka rzymska 3 x16,
- ławka rzymska odwrotnie 3 x16,
- podciąganie na maszynie, odciążenie 25kg, 3 x16
- monster walk z niebieską gumą 3 x 2 długości trawki killer
- spacer farmera z 2x20kg talerze, 3 x 4 długości trawki męczy standardowo

Aeroby - nie włączyłam tabaty, tylko music leciał i robiłam według jedna seria - jedna piosenka. Widać, ze wolne piosenki leciały... Albo sobie piosenki jakieś bardziej energetyczne przygotuję, albo powrót do muzyczki z tabaty. Mało na HIT to wygląda w wydaniu piosenkowym...

Rozgrzewka i rozciąganie (było!) bez Endomondo.




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam Paatik, wiesz jaką byś miała formę, jakbyś przeżyła?
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły