SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
16.09.2021 DT
Dynamic Day - niestety nie umiem. Trudno, trzeba się będzie uczyć jak robić szybko. Póki co - szybko nie umiem.
Mój max z wszechczasów to 42.5kg. Wzięłam 20kg i mimo kilku podejść rozgrzewkowych czułam, że to nie moja bajka.
Trenio wyszedł za ciężki - próbowałam po nim choc odrobinę pofikać, ale byłam za zmęczona...

Rozgrzewka standard: mobilki z kijkiem i gumą, halo z 5kg i 10kg talerzem, rotatory
WL dynamic: 20kgx3px10s, krótkie przerwy
wyciskanie hantli franc. na ławce na skosie +: 6kgx3sx10p
wiosło na maszynie z podporem na kl. piers.: 30kgx10px3s
podciąganie podchwytem na fioletowej gumie: 3s x 6p
wyciskanie na maszynie: 15kgx8p, 20kgx3sx8p
face pull: 15kgx15p, 20kgx15p, 25kgx3sx8p ciężko
ściąganie warkocza stojąc na tricek: 20kgx20px3s
Bicek oburącz na wyciągu: 15kgx15p, 20kgx10p, 25kgx8p ciężko













Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-09-16 21:07:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1767 Napisanych postów 4335 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1261618
Mój max z WL to coś ponad 160, nie pamiętam dokładne. Ale biorąc połowę czyli 80kg też bym nie dał rady 3*10*80 z minutowymi przerwami robiąc dynamic day pierwszy raz. Może po prostu za dużo wzięłaś?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Czołgu - chyba to nie kwestia ciężaru a skupienia na innym ruchu- ja zawsze powoli i dokładnie.... a tutaj ma być jakas okreslona dynamika...
W międzyczasie przepis od kierowniczki wypróbowany!
Bziu - za mało soli dałam do "ciasta" -ale PYCHA!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Paatik. 6 x 3. 8 x 3 może, później. 10 x 3? Nie polecam
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
17.09.2021 active rege
Miało być bieganie - wyszło fikanie. Pada jak głupie i odmawiam biegania po ciemku wzdłuż ulicy. Jutro tez jest dzień - zobaczymy czy uda się złapać bezdeszczowe pół godziny…
Stanie na przedramionach, na rekach, rozciąganie do szpagatu etc. Wszystko ok tylko mostka nie zrobiłam - bronię się jak mogę bo mi nie wychodzi jak bym chciała i kurczę zapominam na macie, ze jak się nie przełamie to się samo nie zrobi i tyko trudniej będzie…

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
No...po rumaku widać, że zimno
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
19.09.2021 DT
Specjalnie się szykowałam na dzisiaj i nie wyszło tak jak chciałam...
Wymyśliłam sobie rack pull na max. Dawno nie robiłam, właściwie to nigdy bo jak kiedyś robiłam to zawsze block pull z ustawionych talerzy. Obejrzałam sobie jakieś filmiki, naśmiałam się z Allana, ze jak rack jest za wysoko to jest to ego pull...
No i się okazało że na mojej siłce jedyny rack, który się do tego nadaje to właśnie mi nad kolanami wychodzi!! Ruch wyszedł do bani i padły ręce nim tyłek poczuł. Na paski nie byłam przygotowana, bo planowałam na kolejny raz jako kolejne ćwiczenie...
W trap bar rece ustawione inaczej to i mocniejsze... Ale tutaj przy takim krótkim ruchu to myślałam, ze 100 pójdzie...
I Gremlina zapomniałam ubrać, więc trening nieoficjalny:)

Jutro cały dzień w aucie więc pewnie będzie LEŃ.

MAX low body
rozgrzewka: monster walk z gumą, reverse hyper x25p, glute hyper x25p, GB z gumą x25p, GB one leg x25p, wykopy w klęku x25p, krążenia nóg w klęku
max: rack pull MC
50kgx12p, 60kgx10p, 70kgx8p, 80kgx3p, 82.5kg fail
cable pull through: 3x10px30kg
wykroki z talerzem 15kg nad głową: 3x12p
HT z gumą: 100kgx3sx12p
"ginekolog": 2sx20px35kg
allachy: 45kgx2sx25p, 50kgx1sx25p
4-ki na maszynie: od 25kg do 45kg x12p
+ podciąganie podchwytem guma fioletowa 3 x7p














Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-09-19 19:53:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Jaką czujesz Patik różnicę pomiędzy tym niepełnym martwym (chyba rack pull to nazywasz), a pełnym martwym od posadzki?
Pytam tylko dlatego, że jest to wg mnie na pewno bezpieczniejsze od typowego MC (chociaż prawidłowy mc powinien być bezpieczny - no ale ja już mam stracha), i nie wiem czy warto pomyśleć o dodaniu tego ćwiczenia, czy może gra niewarta świeczki.


Nie ukrywam, że dla mnie mc to złote ćwiczenie. Jednak już się nie odważę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły