SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1943670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
30.09.2025 Aeroby
Pobiegane na bieżni. Miało być szybko, a przynajmniej szybciej niż zwykle.
I odezwało się bioderko... To bieganie to samo zło.

rozciąganie potem i katusze psychiczne o co temu biodru chodzi?







Zmieniony przez - Paatik w dniu 2025-10-03 12:56:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
01.10.2025 - regeneracyjny leń, żeby tylko bioderko przestało boleć.

02.10.2025 DT
Siłka, ale jakoś niemrawo.
WL - 40kgx6px3s (tutaj byłam zadowolona), na koniec 42.5kg x2p - tutaj niezadowolona, bo 3 powinno wchodzić bez łaski...
Tyłek - RDL z hantlami 25kg, ławka rzymska z sztangą 35kg, wykopy na wyciągu i 2ki na maszynie do uginania siedząc.
Jakoś nie mogłam się skoncentrować na tym treningu. Zrobiony, ale bez szału. Bólu dupska też jakoś po nim nie czuję.
Jak życie pozwoli to dzisiaj trochę plecków i czwórki chociaż na suwnicy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
no i znowu gdzieś się zagubiłam z wpisami...
w piątek były plecy, w sobotę bareczki, a wczoraj dupsko. Wrzucam jakąś dokumentację, żeby nie było ze konfabuluję.
No i przez ostatnie 2 dni miałam for fun noszenie 16kg kettla ala hyrox. Za tydzień jest u nas w Gdańsku Hyrox i chcę pójść pokibicować. Stąd jakoś żeśmy się z Chłopem zaangażowali w sprawdzanie ile czego tam na konkretnych stacjach jest i nawet przez chwilę mieliśmy ochotę sobie te siłowe stacje porobić, ale Chłop mi się zbiesił, jak usłyszał ze w zakrokach ma kolano podłogi dotykać. Ja jeszcze mam ochotę popróbować:)


?feature=share


?feature=share


?feature=share


?feature=share


?feature=share


?feature=share


?feature=share
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
06.10.2025 Aeroby właściwie
Wczoraj miało być biegane na bieżni i ewentualnie jakieś podejście pod "spacer farmera" z 2x16kg KB.
Niestety podczas biegu odezwało się nieznośnie prawe biodro i po 3km dałam sobie spokój. Chyba nie ma co zaklinać rzeczywistości i trzeba to bieganie odwiesić na kołek, dać bioderku czas. Musi też wrócić na stałe rozciąganie.... Zamiast biegania będą inne aeroby - pewnie rowerek albo orbitek.
Wczoraj w ramach przygotowań do kibicowania na Hyrox zrobiłam 2x 1km wioślarza (4 min 40sek, więc kiepściutko). Spacer farmera na 8 długości mojej siłki, dwa razy. Żeby było 100 m powinnam chyba zrobić 9-10 długości. I wykroki - póki co z cc, 80 wykroków mnie zabiło.
Na koniec rozciąganie.
Na siłce mam skierga, to popróbuję jeszcze przed weekendem, natomiast na szczęście na tej siłce nie mam sanek i miejsca do wall balls:)
Ale wiem gdzie są:)

Zmęczyło mnie to strasznie, dzisiaj jeszcze noc do bani, więc chyba wpadnie rege day.











Zmieniony przez - Paatik w dniu 2025-10-07 09:22:52
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Paatik kiedy debiut w Hyroxie? Bo ten trening to tak mocno Hyroxowo wygląda
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23191 Napisanych postów 11616 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361689
Jeszcze Ci się spodoba i zaczniesz starów na wiosnę szukać.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Viki, Ghorta - ja nie nadaje się na żadne zawody…to taki rodzaj tribute - na cześć tego że idziemy w niedzielę kibicować.jest Hyrox w Gdańsku w niedzielę, bardzo chcę zobaczyć na żywo.
To strasznie męcząca zabawa…i uczestnictwo drogie - 500zl.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
No z tym że drogo to się zgadzam. Ale pomimo to chętnych nie brakuje. Od nas ekipa jedzie do Gdańska
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23191 Napisanych postów 11616 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361689
No cena ładna, ja tyle za 3 dni festu muzycznego z polem namiotowym w cenie dałam. ;)
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23191 Napisanych postów 11616 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361689
Paatik, a co do kontuzji uniemożliwiających bieganie - łączę się w bólu. Jak tylko chciałam się zapisać na City Trail, żeby się trochę zmotywować do biegania, to sobie na treningu samoobrony przeciążyłam staw skokowy. XD
I od 3 tygodni się to g... odzywa.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły