SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1941940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 2999 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78076
To jednak dar jest, w rozjazdach czy nie, radar fansa wie kiedy warto na forum zalookać

Tylko dlaczego ponownie miniaturki, zapaleniem oka się skończy
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
No i widzisz Paatik...ćwiczysz we wciąż wzrastającej entropii, a działa No jędrnie to wszystko wygląda...jeszcze dołożysz ciężkie siady low bar, to urośnie
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
aleee dlugie nogi
zdecydowanie powinnaś raczyć nas częściej zdjęciami
1

xxx

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
To spod latarni czarno białe takie fajne retro wyszło. Nie dajesz się czasowi twardo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619826
Mała ta fotka Ale widać, że sylwetka fajna i te nogi
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Bardzo Wam dziękuję. Cieszę się że zdjęcia sie podobały.
@ajazy - i o to chodzi, żadnych zwisów i obwisów nie ma - a na mój eklektyzm nic nie poradzę. Chyba mam za duzo zabawek dostępnych:)
Co do wielkości zdjęć - iphone albo paint mi je tak dopasowują. Następne z rozpiski wrzucam w zwiększonym rozmiarze. Jak takie będą ok, to już bede wiedziała o co chodzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
04.05.2019 URLOP
Wszystko co dobre, szybko sie kończy. Dzisiaj ostatni dzień, jutro w południe trza powiedzieć "pa, pa":( Trochę melancholijnie sie zrobiło, bo nie ma pogody, nawet trochę pokropiło.
Ostatnie kardio-szaleństwa. Rano obwody, potem bieżnia na maxa, przed lunchem rowerek. Po południu siłka, ale taka dla przyjemności - pewnie polatam po maszynach których nie znam i wykończę nogi na suwnicy.







...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
04.05.2019 cd.
Ostatnia siłka - porozrabiałam na maszynach na klatę, barki, bicka i tricka. Potem rzymska, suwnica, GM i brzucho. Suwnica skradła mi serce do tego stopnia, ze drabinkę x12 przez 20 minut robiłam - aż doszłam do 90kg. 100kg tez by na 5-6 razy poszło, ale za bardzo sie rozdrobniłam wcześniej i już sie trochę bałam....





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-05-04 17:42:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13802 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
POŻEGNANIE
Tak to jest jak na ostatni dzień zostawia sie najważniejsze.... Rano ciemno, zimno, wiatr jak cholera... Nie było gdzie dobrych zdjęć zrobić - albo modelka taka kiepska.
Sylwetka bynajmniej nie sportowa (i to się chyba już nie zmieni), ale jakby sportu nie było, to bikini by też nie było. A tak to w miarę bez wstydu się obeszło.
Te na tarasie musiałam rozjaśnić...





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły