SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1948847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1767 Napisanych postów 4335 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1261618
ajazy
Czołgu.. posłuchałeś 80 kilogramowych chudziaczków i masz Teraz załatw sobie oponę, młot, dwie walizki, i jeżeli chcesz cardio, to w taki sposób... A resztę zrobisz trzymając miskę i spacerując/jeżdżąc na rowerze (bez przesady )


Przede wszystkim nikogo nie posłuchałem. To był mój wymyśł i jedynym winnym jestem ja Zastanawiam się tylko czy może zamiast ruszać w teren to czy nie uskuteczniać bieżni. Na początku maja dałem radę na niej potruchtać 1h.

fanss
Czołgu, jak bizony nauczą się latać, to i my posiądziemy umiejętność biegania. Co komu pisane. A taki talent do dźwigania jak Ty masz, to bardzo rzadko się zdarza. Połowa pakerów z forum po kłuciu dupska przez dwa lata wozi się na wynikach nawet nie zbliżających się do Twoich. A Twoje zrobione naturalnie i jakby od niechcenia.

ps. zakładaj dziennik, burza minęła, maski opadły, wiemy co o kim sądzić, to trzeba powiększać "naszą pakę" żeby trzymać poziom


Fansie, chcesz powiększać pakę? To ja mam pomysł. Aktualnie jesteśmy na podobnym poziomie jeśli chodzi o ciężary, ja trochę więcej w siadach Ty więcej w MC Ułóż lub poproś kogoś kto się zna o ułożenie nam planu. Ja mam tylko 2 wymagania - w każdym treningu siady lub MC i tylko wolne ciężary. I polećmy razem takim treningiem kilka miesięcy (np do końca roku) i zobaczmy co z tego wyjdzie. Tylko mi musicie rozpisać po Polskiemu bo z tego co Ci ajazy pisze to ja niewiele rozumiem


P.S. Patik sorry, że Ci pod Twoją nieobecność na Twojej ziemi plany układamy :P


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-07-21 21:19:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Bo biegać to trzeba się nauczyć, żeby biegać. To jak z martywm ciągiem cz wyciskaniem na ławce.
A te 80-kilowe chudziaki o których mowa, bez problemu wyciskają swoją wagę na 10 repsów, ciągną z ziemi dwakroć swojej chudości by później pobiec 20km czy podciągnąć się kilkanaście razy na drążku.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Hmm...Ja ma propozycję...mogę?
Ponieważ jesteścię po przerwie to żadne "peaking " plany , tylko stały powolny progres.

Pn:
Ławka 8 x 5 (od 60 % maksa?)
Przysiad 8 x 5 (j.w.)

Śr.
OHP 54321 (jedynka mniej o jakieś 10-15 kg od maksa) + 2 x 8 ciężarem z piątki
MC 5 x 5 @ 70%

Pt:
Ławka 8 x 5 (+2,5)
Przysiad 8 x 5 (+2,5) lub 54321 (jedynka mniej o 20 kg od maksa) - jak chcecie:)
lub
ławka 10 x 5
przysiad 10 x 5 ciężarem z pon. (lub 54321, jak wyżej)

Asysty itd jak chcecie, proponuję wyciskanie wąsko, uginanie na biceps, drążek, dipsy, wiosło,high pull szeroko.

Progresja...8 x 5 do 8 x 3 do 8 x 2. Jak sie skonczy 8 x 2 to albo na nowo z większymi ciężarami, albo mam fajny plan na podejscie do rekordu (ciężki,ale do zrobienia na czysto )
Progresja w ohp..przez 3 tygodnie +2,5 kg, czwartego tygodnia zaczynacie nowy cykl od cięzaru z tygodnia nr 2 pierwszego cyklu.
Progresja w mc:
70% 5x5
75% 5 x 3
80% 5 x 1
OFF (dziendobry, hip thrust, fronty albo nic)
75% 5 x 5
80% 5 x 3
85% 5 x 1
OFF
80% 4 x 5
85% 4 x 3
90% 4 x 1
OFF
85% 3 x 5
90% 3 x 3
95% 3 x 1
OFF
Rekord
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Szajba...serio masz takie wyniki siłowe?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
ajazy
Szajba...serio masz takie wyniki siłowe?


Jakie miałem, takie mam.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Bo biegać to trzeba się nauczyć, żeby biegać. To jak z martywm ciągiem cz wyciskaniem na ławce.
A te 80-kilowe chudziaki o których mowa, bez problemu wyciskają swoją wagę na 10 repsów, ciągną z ziemi dwakroć swojej chudości by później pobiec 20km czy podciągnąć się kilkanaście razy na drążku.

Są też takie wypierdki filozofy co ciągną 250% siadają 200% na drążku robią 20 repsów i na dyche biegali 30 min
Wiem palant i cynik jestem ale szajba jako nadworny cynik mam nadzieje zrozumie ten wpis cynik cynika zrozumie, chyba.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Ja Was bardzo chętnie poczytam na wakacjach - teraz niestety nie mam czasu. Ale nie przeszkadzajcie sobie - ja na pewno coś z tego skorzystam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
21.07.2018 DT

Były "5". Prawie wszędzie doszłam do ściany, wiec teraz to beda delikatne dodawania...może do pojedynczych serii. Przy WL pewnie dam radę 35kg. MC szczerze myślałam, ze umrę. Przysiad coś jeszcze dam radę, nim mnie przygniecie - ale technika będzie karkołomna...

15.07.2018
21.07.2018

Przysiad klasyczny 5 x 5
20kgx10, 35kg (1 min przerwy)
37,5kg na razie bym tu została
WL 5 x 5
25kgx10, 30kg (1 min przerwy)
32,5kg
MC KLASYK 5 x 5
40kgx5, 50kg (2 min przerwy, max)
53kg myślałam ze umrę
OHP 5 x 5
10kgx10, 17,5kg (1 min przerwy)
19,5kg tylko 1 seria, 17,5 kg
Pompki na poręczach 5 x 5
na maszynie uczyłam się, odciążenie 20kg
na maszynie uczyłam się, odciążenie 20kg plus Francuz oburącz 10kg 5x5
Uginanie przedramion z hantlami z supinacją 5 x 5
4kgx10, 7kg (1 min lub krócej przerwy)
8kg ciężko
Brzuch - 3 serie x max
unoszenie nóg na ławeczce skos 3x12p
jw
Łydka - 3 serie x max
wspięcia na jednej nodze z talerzem 10kgx20p
jw

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 2999 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78076
Dobra czołgu, umowa
Zaczynamy od 1go Września, teraz, trzeba się przepłukać na 15kach czy 20kach,urlopy sropy. Ajazy już nas doglądnie.
A, i nie martw się, ja też nie rozumiem jak Ajazy rozpisuje, dopiero jak mi w ciężarach trening po treningu zapoda to mogę działać.

A na koniec do kogutów Nigdy nie zrozumie syty głodnego a bogaty biednego. Proponuję test, ja z czołgiem pociśniemy te wasze 160kg na ile repsów tam chcecie, ale później wy w plecak 50kg i w drogę na 10km czasówki robić.
Tylko nie zapomnijcie później wrażenia z trasy opisać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
Panowie czegoś nie zrozumieli...macie szczęście będąc szczupłymi, silnymi, szybkim, wytrzymałymi, mobilnymi itd, i wszystkich mierzycie swoją miarą.Phi, furda, nie możesz atg..to się rozciągaj, ważysz 120? Biegaj. Żeby nie ciągnąć nie u siebie tego tematu nadmienię tylko, że ludzie są różni. I różne maja predyspozycje. A także, że niektórym szkodzi to, co dla innych jest dobre. O czym chyba czasem zdajemy się zapominać
Pozdrawiam, i zazdroszczę wszechstronności. A także wyników, chyba się do nich nawet nie zbliżę...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły