SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik, wcale nie jest taki wielki, jak go malujesz Wyglada ok, w końcu sportowy jest, do szpilek zawsze można założyć delikatniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22019 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627479
Fajnie, ze mam grupę wsparcia:)
To mój pierwszy kontakt z tego typu gadżetem i póki co na pewno jakościowo to jest to tak sobie, mocno tak sobie. Więc do normalnego chodzenia się nie nadaje. Ale próby w weekend na siłce i lasku zaliczę na pewno - i może się wtedy polubimy.

Paawo - mam do wyboru - albo usiąść i ryczeć, albo mieć wqurw. Wybrałam to drugie.
Nie wiem czy Wam pisałam - ale Pani rozłożyła prace do oceny, dzieciaki miały przyklejac karteczki na najlepsze prace, chłopiec K zerwał karteczkę przyklejoną u mojego Asa i przykleił swojej pracy. As się zamachnął, K silniejszy od Asa 2 x, to przytrzymał nim As trafił. Jasne, ze najpierw wrzasnął "K oszukuje!", ale K ze śmiechem powiedział,ze absolutnie nie. I Młody ma uwagę, a Mamusia K uważa, ze to absolutnie nie ma znaczenia co się stało do momentu podniesienia ręki na jej synka ... Mówimy nie o przedszkolakach tylko 16latkch (tamten wysoki, wysportowany "okaz zdrowia", As cherlak 175, w okularkach, sylwetka typu paragraf). Dla mnie obaj powinni dostać uwagę - a tamten tym bardziej, bo próbował wykorzystać niepełnosprawność Asa i dokuczyć mu (albo oszukać, licząc ze jak zawsze mało skoncentrowany na tym co robią inni).
Dobra, musiałam napisać, bo inaczej żółć mnie zalewała w wewnątrz.
A robota leży odłogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
o bosze, ale masz telenowele! heh. a zegarek wygląda okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Do zegarka trzeba się przyzwyczaić, na początku sprawia wrażenie, że wielki ale później ok. Ja zakładałam na codzień, nawet do sukienki w lecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Paatik zegarek wygląda ok. A pomyśl jak będzie wyglądał jak wyświetli dumnie 49:52 po przebiegnięciu 10km

Co do Asa… Niestety takie mamy czasy, że rzeczy które kiedyś były załatwiane pomiędzy nastolatkami dzisiaj trafiają na wokandę rodziców. Nasi rodzice pewnie by nawet o sytuacji nie wiedzieli. W dzisiejszych czasach niestety musisz się nasłuchać. Ale skoro wiesz jak wyglądała sytuacja i wiesz, że nie jest tak, że winny jest tylko As to nie przejmuj się tak bardzo. Jednym uchem wpuszczaj a drugim wypuszczaj, zanim to co wleci zmaterializuje się w Tobie jako żółć
As zareagował jak zareagować mógł w tej sytuacji przepełniony testosteronem młody facet – bardziej bym się martwił jakby się rozpłakał i pobiegł do domu


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-12-06 12:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
a ja rozumiem, bo mnie wkurza poblazanie chamstwu i hodowanie cwaniactwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Też nie trawię i nigdy nie trawiłem takich cwaniaków. Chłopak zareagował jak należy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
I bądż tu słabym As się musi wzmocnić nie takie numery go w życiu czekają
Ale reakcja nauczycielki do niczego sama powinna dostać czerwoną kartkę .
Mamuśka K - ha ha i z skąd ja to znam



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-12-06 13:15:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Oj zegarek mi się podoba :)

Jak ja nienawidzę takich bachorkow a takich mamusiek jeszcze bardziej

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jak czytam takie rzeczy dt. naszego szkolnictwa to mnie już gul skacze. Ja nie wiem jak ja to przetrzymam

A zegarek nie taki duży a wizualnie spoko wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium