SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1948198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350740
Paatik
Rion - było prawie zawsze pusto. tylko my, w tej drugiej częsci z bieżniami to byli ludzie.
Jawor - przeklinałam Jawor i Bolkowo, zabłądziliśmy tam i nie mogliśmy z powrotem wrócić na szybką drogę, jakimiś opłotkami z godzinę się turlaliśmy:)


Paatik , aż nie chcę komentować jak można było zabłądzić w Bolkowie lub Jaworze
A w Jaworze wystarczyło wpaść na kawę z ciachem
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23193 Napisanych postów 11617 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361702
W Jaworze to nie wiem, ale Bolków to faktycznie ma 4 większe ulice i każda z nich, to wylotówka. XD

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
Patik wypoczęta, więc znów wrócą relacje z treningów - i super
Coraz bardziej kusi mnie odwiedzić góry od strony naszych południowych sąsiadów. Wydaje się dużo spokojniej
Też byłem ostatnio na Dolnym Śląsku - Zamek Książ. Przepiękne tereny!!!!! Na co dzień mieszkam na Górnym Śląsku i nigdy stąd nie chciałbym się wyprowadzić, jednakże ten Dolny zrobił na mnie i Żonce bardzo dobre wrażenie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
16.06.2026 Aeroby
Próba powrotu do treningów sprzed urlopu - gdzieś totalnie uciekły mi aeroby. Nawet nie zauważyłam, jak przestałam robić cokolwiek innego poza chodzeniem z psami i łażeniem na urlopie.
Wczoraj to nie był dobry dzień - pierwszy raz tłok na siłowni ze mną wygrał. Poddałam się jak zobaczyłam swobodnie biegającego 6-7 latka, który zabawiał się wyciąganiem hantli ze stojaka i próbami uginania na biceps. Biceps zniósł hantelki 2 i 3kg, ale 9kg już wysmyknęła się na podłogę. Szczerze? Szkoda, że nie na nóżkę - może by się Młody albo ojciec mający w tym czasie personala opamiętał. Ja miałam moją nóżkę całkiem obok... Poczekam aż następnym razem Młody spróbuje zrobić przysiad ze sztangą....
Pani z recepcji mi powiedziała, że mam się nie przejmować bo to "na odpowiedzialność ojca". Szczerze? Wątpię czy tak łatwo by było się wytłumaczyć (szczególnie w sądzie cywilnym), gdyby na przykład Młody zaplątał się z tyłu jak ktoś robi siady, albo swingi i by solidnie oberwał? No i jak ja bym dostała hantlą od Młodego to też mnie by bolało, a nie Ojca.
Wrrr...
Wczorajsze próby powrotu do rowerka, wioślarza i 3 ćwiczenia na brzuch uważam za średnio udane.

A do 23.00 czyściliśmy jeszcze plamy z oleju po tym jak w samochodzie, który stał pod naszą nieobecność nowy akumulator pociekł i zniszczył najwyraźniej jakieś przewody...

Jawor, Ghorta - z nawigacją Toyoty zawsze można się zgubić. Poprowadziła nas jakąś drogą, która była w remoncie i nie umieliśmy szybko wrócić na trasę do Wrocławia... Błądziliśmy jakimiś opłotkami. A najfajniejsze, ze jak wycofywaliśmy się spod znaku zakazu ruchu to nawigacja nagle zaczytała ten znak (a niby po co ma łączność satelitarną!!?) i zaczęła informować, że nie ma przejazdu. Wrrr.... Godzina w plecy. Ale wiem już jakimi drogami Jawor do Bolkowa roweruje:)
Jawor - czasu nie było nawet na próby kontaktu bo po psa do Ryk lecieliśmy. Mieliśmy być na czas, a byliśmy 2 godz. po.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
18.06.2026 DT
Wczoraj trening dwu częściowy- najpierw zabawa z testem step up według YMCA fitness test https://www.whyiexercise.com/3-minute-step-test.html
Potem regularny trening dupska.

Step up test do oceny wydolności bierze wejścia na 30 cm box, u mnie był 40 cm box - więc nie do końca spełniłam warunki testu. To co fajne to fakt, iż w tym teście wchodzi się zgodnie z metronomem na boxa przez 3 min i po 1 min odpoczynku oceniane jest HR. czyli tak naprawdę sprawdzane jest jak szybko HR spada po wysiłku, jaka jest regeneracja autonomicznego układu nerwowego. Według literatury dobra regeneracja jest przy spadku w ciągu minuty o 20-25 uderzeń, ja zanotowałam spadek o 38. Więc byłam zadowolona. Dobry wynik, a przy okazji zabawa i coś tam musiałam poczytać dodatkowo... Same plusy:)

A dupsko:
RDL, bułgary, HT jednonóż z cc, odwodzenie na maszynie i odwrotna ławka rzymska. I dupsko spuchnięte.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Ciekawy ten test. Ja ogólnie na każdym treningu obserwuje jak spada tętno w przerwach lub na zbiegach. Jak nie spada to znaczy że jest źle. Te ostatnie tygodnie współpracy z trenerem tak wyglądy,, nawet pisałam do niego że nie spada mi tętno w przerwach między odcinkami.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Viki - też zauważyłam, że warto patrzeć jak szybko tętno spada... Może to byłby już czas, żebym znowu spróbowała biegać? Te marszobiegi na Rossmana nie wybudziły "śpiącego bioderka":) Poczekam aż fala gorąca minie i spróbuję pomalutku wracać.

Trzy dni siłki pod rząd, były barki /bicki/tricki, plecy i klatka, dupka i 4ki. Raz się udało wyciągnąć oponę i powalić młotem - normalnie jak jest tłok to nie mogę się tak bawić, bo ludzie są nieodpowiedzialni, nie patrzą dookoła i już kilka razy prawie Chłopu pod młot podeszli - nie zakładają że ma zamach:) Zawsze asekurujemy sobie nawzajem i pilnujemy w promieniu tych 2-3m, żeby nie łazili.

Jakoś lenia mam na nagrywki, macie pseudo napinkę po wczorajszej klatce.





Zmieniony przez - Paatik w dniu 2026-06-22 09:34:27
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
No to tak działa na siłowniach, że ludzie nie myślą w ogóle co robią. Ostatnio kolesiowi spadła hantla na stopę bo sobie odłożył na ławkę zamiast na ziemię, a że był zajęty telefonem to mu się sturlała i spadła na nogę

Dobra forma
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Paatik super sylwetka
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Bardzo dziękuję za taki odzew pod ostatnią fotą. Przyznam, że jestem przemile zaskoczona:)

Wczorajszy spam treningowy - plecki, trochę klatki i brzuch. Wyciskanie na Smith na skosie nie nagrane.


?feature=share


?feature=share


?feature=share
Proszę nie komentować min podczas rozpiętek:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły