SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1610082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Viki, przepraszam, ale na moje oko czas przy ścianie =czas zmarnowany. Naprawdę jak staniesz chociaż przez chwilę bez podparcia to głupiejesz i żadne zapamiętane "postawy ciała" nie przychodzą Ci do głowy...
Tak samo każde przewalone stanie jest porażką, lepiej niedociągnąć i nauczyć się wracać do tyłu.
Dzisiaj rano zrobiłam kilka podejść w moim pokoju, gdzie nie ma miejsca. Założyłam, że albo stanę, albo wracam nogami do tyłu. Przewalenie do przodu na plecy oznaczałoby fiknięcie w lustro... I stałam najdłużej w historii:) Czyli jakieś sekundy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Paatik no tak mówili na tych filmikach instruktażowych, które znalazłam Ja akurat nie miałam pojęcia jak sie do tego zabrać. Tam było m.in. o tym, żeby próbowac jak najblizej ściany, co zapobiega nadmiernemu wygieciu i własnie o nogach. Póki co będę próbowac, zobaczymy czy przyniesie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No i mam za swoje.
Siostro, po starej znajomosci wrzucilabys filma jeszcze raz na chwile


Zmieniony przez - fanss w dniu 27/10/2018 14:27:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Chciałam jeszcze edytowac, ale nie mogę Ta ściana często jest pokazywana jako jeden z elementów progresji. Dużo osób wspomina tez, że do stania na rękach trzeba miec odpowiednia siłę, którą najlepiej wyrobić poprzez "wchodzenie na ścianę nogami". Kiedyś robiłam, ciężkie ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Obejrzałam, fajny i taki... prawdziwy Nie widzę żadnej wiochy. Pokazuje podejście wielu kobiet. Panowie może nie zrozumieją, bo dla nich ciężar najważniejszy, ale co znaczy rekord w MC czy w WL będąc na plazy w bikini? Nic Film mógłby zmotywować wiele kobiet, szczególnie że Paatik świetnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie napisałem, że ta Pani od przysiadu przy ścianie jest jakimś wzorcem. W sumie to dość dalego od tej ściany stoi
Przysiad przy ścianie może Ci pomóc poprawić przysiad ze sztangą, gdyż w tej formie musisz wystartować tyłkiem gdyż nie ma możlwości pochylenia się do przodu.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
@Viki, ja tak chciałam trochę "obśmiać" temat:)
@Szajba - właśnie tak myślałam, ze w tekście było żeby stanąć palcami od nóg przy ścianie, a ona kilka cm stoi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paatik
Fanss -po starej znajomości... ALe wiocha naprawdę...


dzięki, ale gdzie jest?
Viki już skomentowała a ja jak dziecko we mgle na tym telefonie. Ciemność widzę ciemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 16 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47225
Paatik
... Jak podziwiałam Natalię tak podziwiam. Ja inna liga jestem - taka małomiasteczkowa:) Fajnie było spróbować czegoś innego. I dziękuję Natalii za motywację!!!.... No, nawet Natalia kulturystki ze mnie nie zrobi.


Paatik... za co podziwiasz tą osobę? Serio pytam. Nie rozumiem fascynacji osobami, których "sukces" jest odmierzany ilościa wciągniętego towaru - to jest całkowicie poza moim rozumieniem pojęcia sport czy tym bardziej rekreacja... hmmm...
No i tak - metody, które stosuje Nataniel nie są dla zdrowej kobiety
DNP na minicut...
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium