SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Siostro, ciagi troche anemiczne, ale zalapalas wreszcie o co w tej zabawie chodzi. Podoba mi sie.
O tej maszynie to juz nie bede sie po nightcie powtarzal - to chyba facepull lezac jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
No dobra, zardzewiałą sztangę znajdę do tego wiosła.
Night - a jak robić, zeby te naramienne dopaść? Umiem na niej spiąć łopatki i poczuć "po środku". Naramiennych z tyłu nie czułam (inna sprawa, ze nie spodziewałam sie ich czuć)...
Fanss - dzięki, wiatr naprawdę wiał mi w twarz:) nie ma tam dobrego klimatu z tymi małymi talerzami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale ona jest dość ciężka i może być dla Twoich naramiennych za ciężka. ale żeby je zaatakować trzeba dać mocno szeroko łokcie - tak praktycznie żeby ramię było prostopadłe do linii tułowia. No i wykonuje się tylko częściowy ruch w zakresie którego pracuje tył naramiennych a nie mięśnie grzbietu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
18.10.2018 Dzień Lenia
Na ruskim byłam, za taksówkarza robiłam, ale poza tym wczorajszy wieczór spędziłam w kuchni z lodówką i sudoku. Przygoda z sudoku zakończyła sie sukcesem (a było z poziomu "szatańskie"), przygoda z lodówką - moja porażka, sukces lodówki (mniej zawartości, mniej chłodzenia). Oprócz tego byłam wku... na Asa zasypiającego nad historią ("uczył sie" leżąc pod kocem i gapiąc w książkę - myśli miał zupełnie gdzie indziej). Poziom wku.. był wielki - z ciekawości zajrzałam w kalendarz - i już wiem dlaczego. Ot, wpływ hormonów. Jak w zegarku...
W pokoju było kilka prób do stania na rękach z fajną modyfikacją podejrzaną na yt - ręce rozstawiamy nie równo - tj. jedna trochę w przód, druga trochę w tył. I to może być klucz do sukcesu na początku aby utrzymać balans.

A teraz taka rozkmina - obejrzałam sobie film na vimeo.com /170735109 (Eat, Fast and Live Longer), potem poszukałam publikacje Dr. Valter Longo (podszedł mi bo jest w miarę młodym Włochem) i obejrzałam kilka jego wykładów. I tak nawet zaczęłam rozkminiać na poważnie - aż wczoraj odkryłam kolejny filmik, gdzie Pani opowiadała o wrażeniach i pokazywała jak słynna dieta dr Longo wygląda w praktyce. W pełni skomercjalizowane jedzenie w saszetkach... I po raz kolejny szlag mnie trafił. Uczucia identyczne jak z książką Rich Roll'a - czytałam z pasją do momentu, kiedy zaczął w książce sprzedawać swoje "suplementy białka roślinnego".
Filmik polecam w ogóle obejrzeć - ale tak "krajoznawczo", bez specjalnego przejmowania się :)
Dla tych co nie chcą oglądać - w skrócie - IGF (insulinozależny czynnik wzrostu) - im masz go mniej tym dłużej żyjesz w zdrowiu i radości. Jego poziom się obniża podczas postów i restrykcji kalorycznych. Dr Longo wymyślił diete "udającą post" - niby mikroelementy tam tak są skomponowane, ze organizm myśli, ze pości, ale można co nie co jeść. Jest tam też trochę innych badań i innego podejścia do głodówki - ale idea ze IGF odpowiada za choroby i szybką śmierć wspólna.
Od minuty ok 14 pokazują fajny test wieku biologicznego organizmu. Można się łatwo sprawdzić. Ja poległam, ale zrzucam winę na błędnik, nie na starość:)




Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-19 09:01:37

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-10-19 09:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 295 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29999
Piona kochana, dzisiaj rano też mój kalendarz pokazał, że działa prawidłowo ;)

Wiem, że to dla Ciebie nerwówka, ale fajnie piszesz o dzieciakach i swoich sprawach, dobrze się czyta :)
1

NO MORE FCUKING EXCUSES!
Just cut the bullshit. Start Now.

http://www.sfd.pl/DT__Pixiee_bierze_się_na_poważnie!-t1171224.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik

Dla tych co nie chcą oglądać - w skrócie - IGF (insulinozależny czynnik wzrostu) - im masz go mniej tym dłużej żyjesz w zdrowiu i radości. Jego poziom się obniża podczas postów i restrykcji kalorycznych. Dr Longo wymyślił diete "udającą post" - niby mikroelementy tam tak są skomponowane, ze organizm myśli, ze pości, ale można co nie co jeść. Jest tam też trochę innych badań i innego podejścia do głodówki - ale idea ze IGF odpowiada za choroby i szybką śmierć wspólna.
Od minuty ok 14 pokazują fajny test wieku biologicznego organizmu. Można się łatwo sprawdzić. Ja poległam, ale zrzucam winę na błędnik, nie na starość:)


dzięki za skrót , teraz to już się w 100% wybiłem sobie z głowy jakiś nikłe prawdopodobieństwo postu w moim wykonaniu
chcesz rosnąć musisz dużo jeść i dużo ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
19.10.2018 Prawie DT
Chciało mi się tylko pofikać.
Pewne sekrety fikania odkryłam - ustawienie rąk i wybicie. Rąk nie należy ustawiać w jednej linii i nie należy się tak naprawdę "wybijać". Trzeba ciągnąć jedną nogą i dostawiać do niej drugą. "Przewalone" stanie jest gorsze, niż "niedociągnięte".
Najlepsze filmy z fikania:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coraz lepiej Paatik, jest szansa, że niedługo staniesz.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium