SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1941731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Paatik wszystko fajnie pięknie, cieszę się że trafiasz na ludzi z Twoimi zainteresowaniami, co jest naprawdę ważne ale weź zadbaj troszkę o siebie, padniesz za chwilę.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Paatik
Końca nie widać, ale przecież gdzieś zawsze jakiś koniec jest. Kwestia czasu i szybkości adaptacji plus grubości pancerza. Uczę się każdego dnia.
Na promenadzie w Gdyni w niedzielę od rana "latałam". Tam zawsze jest tyle pozytywnych wariatów:) I pływają i biegają i rolkują... Jak tylko jasno się robi to zawsze można kogoś fajnego spotkać. No i w weekend za parkowanie nie płacisz.


Czasami to również my ustalamy, kiedy dość znaczy dość ;) Promenada ekstra, orłowskie molo również Może kiedyś jakąś kawę tam spijemy
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
11.07.2022 DT
Wczoraj siłka.
Definitywnie peak możliwości to ja już w tym cyklu treningowym, w ćwiczeniach głównych osiągnęłam. Będziemy myśleć o zmianach - prawie 8 tyg. juz lecę jakby policzyć wszystko.
Wczoraj na tym wąskim wyciskaniu to myślałam, ze naprawdę jajo zniosę. 35kg i 5 razy, przy czym to piąte powtórzenie to wyglądało makabrycznie. Nie wiem jakim cudem 2 tyg. temu zrobiłam 7 razy.
Przysiady jakoś szły, jeszcze bułgary robiliśmy testowo - może wjadą w kolejnym planie.
Dzisiaj w planach fikanie, jutro off całkowity.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
No jak masz taki stres i malo spisz to nie ma sie co dziwic ze tez silowo gorzej, a ten sen taki slaby ze stresu? natloku mysli? Czy cos cie fizycznie budzi? Ja tak wlasnie mam w stresie, ze mysli i napiecie nie daja mi sie wyluzowac i spanie fatalne. Czasem warto moze jakas farmakologie rozwazyc czasowo jak sytuacja trudna sie ciagnie i ciagnie, bo to tez po jakims czasie na zdrowiu fizycznym sie odbija, a my tu Patik chcemy fajne twoje sportowe progresy ogladac za jakis czas, wiec musisz tam o siebie dbac
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Madzia - raczej pełna gama czynników fizycznych przeszkadza mi spać... Przeszkadzała do wczoraj, bo jak to Shadow napisał - czasami po prostu juz jest dość.
A teraz nie będę mogła spać z uwagi na natłok myśli i obaw co to dalej będzie.
Farmakologii się boję. Nie lubię jak coś mi głowę zmienia. Liczę na własne umiejętności adaptacyjne:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Paatik
Madzia - raczej pełna gama czynników fizycznych przeszkadza mi spać... Przeszkadzała do wczoraj, bo jak to Shadow napisał - czasami po prostu juz jest dość.
A teraz nie będę mogła spać z uwagi na natłok myśli i obaw co to dalej będzie.
Farmakologii się boję. Nie lubię jak coś mi głowę zmienia. Liczę na własne umiejętności adaptacyjne:)


Dobrze dobrana farmakologia brana w pewnych sytuacjach, w ograniczonym czasie, to czesto po prostu zbawienie i duza ulga, nie ma co demonizowac kazdej farmakologii i w kazdej sytuacji, czasem to mniejsze zlo niz proba poradzebia sobie z problemem naturalnie, bo to nie zawsze jest zdrowsze. No, to bardzo indywidualna sprawa, wazne zeby nie robic nic wbrew sobie. Trzymam kciuki zeby szybko sie sytuacja unormowala :)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Patik a próbowałaś ashwy przed snem ? Ja teraz w stresującym okresie gdzie spać nie mogłam zaczęłam brać po przerwie 900mg przed snem i sen mi się poprawił
A tak to leżałam do 1-2w nocy czasem dłużej z milionem mysli w głowie .
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Ja tez biore teraz 900mg ashwy na noc, jakos wybudzalam sie, a ta ashwa pomaga, jakosc snu chyba lepsza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły