SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Paatik, spróbuj bardziej równomiernie rozkładać węglowodany w posiłkach.

Co do miednicy - masz hiperlordozę? Mogę Ci podrzucić zestaw mobilizacyjny odcinek piersiowy, bo sama mam z tym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12177 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
Z miednicą to mam tyłopochylenie - inaczej zawijanie tyłka, inaczej posterior pelvic tilt. Czyli to chyba w odwrotną stronę - ale dzięki za dobre checi:)
Co do węgli - nigdy nie jestem pewna ile mi ich się trafi na koniec dnia, bo czesto moje owsianki, moje chlebki itp. podjadają mi domownicy i plany mi się rozjeżdżają:) Ale idziemy w kierunku planowania dzień wcześniej, a nie łatania pod koniec dnia tym co pasuje do miski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12177 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
Dzień 6

Aktywność: dramat tylko poranna "kalistenika", po wczorajszym masażu boli mnie wszystko, a prawą ręką ledwo ruszam (boli przy podnoszeniu do góry).
Pompki damskie: 25, 25
Plank: 30, 30
Brzuch powolne opuszczanie nóg x 20, spięcia x 50
Odwodzenie ugiętej nogi w klęku podpartym: 2x25, 2x25
Wznosy bioder: 30, 30

Wrzucam fotę góry ciała. Wiem, ze bicka żadnego nie widać, ale w porównaniu ze stanem "kanapowym" to nie jest źle - nic tam nie zwisa i bicka da się wyczuć. Szkoda że nie widać.... Natomiast brzuch - tam jest zwykły tłuszcz - i mogę dalej jechać na 1700 kcal i pewnie w okolicach 58 kg zacznie wyglądać lepiej - ale wtedy będę miała same kości. A może to tylko mi się wydaje że jest w miarę szczupło? W ciuchach wygląda ok.




Miska poniżej plus pomidory, papryka, ogórek. Herbata zielona, herbata czarna, pokrzywa, koper włoski. Miska szósty dzień bez nabiału. Ponieważ był piatek więc był mały grzech w postaci PRECLA. Brzucho w miarę płaski - obserwujemy dalej:)









Zmieniony przez - Paatik w dniu 2016-04-09 07:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja bym powiedziała ze jest bardzo szczuplo i nawet zastanowiła się czy na pewno chcesz jeszcze szczuplej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12177 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
Paula - właśnie o to chodzi, że nie chcę mieć chudszych rąk, nóg i tyłka. Ale nie chcę mieć tego tłustego bębenka przed sobą. I wiem z doświadczenia, że on się rusza w okolicach 58 kg. Również wiem, że to waga, którą trudno mi utrzymać. Na teraz plan jest taki - pilnować tych kalorii w okolicach 1700-1900 i ćwiczyć. Trochę callanetics bo lubie, 3 x tydzień siłownia - póki co po mojemu, z tendencją do podmieniania spokojnie jedno po drugim ćwiczeń na sensowniejsze według Was.
Patrzę na moją mamę - która ma identyczną budowę jak ja - ale nigdy nie ćwiczyła - wszystko chudziutkie a brzucho rozmiarów ciąży z 4 m-ca. Sam tłuszcz... Nie chcę tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Paatik, ale rozwiązanie na to jest jedno - zbudować trochę mięśnia na tych chudych patyczkach, a w tym celu trzeba się za porządny trening wziąć, jak już Night sugerował. Na tych swoich izolowanych dłubankach za wiele nie zrobisz. Kobietom trudno coś zbudować, a kobietom w wieku lekkopółśrednim ;) jeszcze trudniej.
Sztang się nie ma co bać, nie gryzą. I popatrz do starych dzienników Leah jak się ćwiczy mając pięćdziesiątkę, o choćby tu
https://www.sfd.pl/Konkurs/Leah/podsumowanie17-t1015494.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Paatik wiesz ze niestety nie da się wybierać miejsca w którym chudniemy. Ale na większej ilości mięśni ten tłuszczyk by się trochę spalił i układał inaczej. :) biorąc pod uwagę to ze z wiekiem tracimy tkankę mięśniową tym bardziej nastawilabym się na budowanie i cięższe treningi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch jak brzuch, z genetyką nie ma co walczyć po trupach, jak ma być trochę bardziej miękki, to będzie. Skup się na tym, na co faktycznie masz wpływ i co poprawi nie tylko twój wygląd, ale też zdrowie i samopoczucie - bo odchudzanie się do wagi, której nasze ciało nie chce nie ma większego sensu. Zbuduj uda, plecy, ładne barki i serio ten brzuch przestanie się rzucać w oczy. A może i, tfu, tfu, przy okazji schudnie. Jak się skupisz na redu, to nic nie zbudujesz, a brzucha i tak chudego nie utrzymasz. Jak dla mnie wybór jest prosty.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-04-09 12:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw - jaki "brzuch" tak na prawdę. To się nawet na miano problematycznego brzucha nie kwalifikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
chudzino! :)
ale my tak mamy, zawsze jest cos co chcemy poprawiac, bez wzgledu na to jak jestesmy fajne i doskonale :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium