SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22066 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627775
03.08.2018 Dzień lenia - ostatni urlopowy
No cóż i przyszedł ten dzień kiedy trzeba się zacząć żegnać z urlopem i z gór wracać nad morze... Jutro czeka mnie 15 godz w samochodzie:(
Dzisiaj na pożegnanie górek uparłam się, aby z dwiema Jednostkami Młodszymi 2 szczyty zdobyć. Zrobić pamiątkowe zdjęcia itd. Szybko pożałowałam, jeden biegł przede mną, drugi wlókł się za mną i symulował choroby (najlepiej takie, które wymagałyby akcji ratowniczej z helikopterem). Ale na szczytach oczywiście pozował dumny jak alpinista na Mount Everest. Jak już zlazłam z nimi z tych szczytów, to szybko powiedziałam "See you later" i ja na lewo, oni biegiem na prawo (do kolejki linowej). Spokojnie zeszłam sobie w dół kilka km zastanawiając się gdzie się podziały te słodkie maluchy...
A tak z ciekawości - ktoś cos wie jak wygląda spalanie kalorii podczas zejścia i wejścia?Co pracuje podczas wspinaczki, a co podczas schodzenia? Na pewno 4ki jak się wspinam i tyłek mocno jak się schodzi po stromym...















Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-08-03 17:56:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Nie mogę się napatrzeć jak tam ładnie.
Jak ja byłam w górach to nic nie zobaczyłam to chociaż zdjęcia poogladam.

Powrót do rzeczywistości będzie bolał na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Paatik widzę, ze kończymy urlop w tym samym czasie ... mnie czeka "tylko" 500km w trasie jutro Z nad morza w dolnośląskie góry.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Paatik
03.08.2018 Dzień lenia - ostatni urlopowy
No cóż i przyszedł ten dzień kiedy trzeba się zacząć żegnać z urlopem i z gór wracać nad morze... Jutro czeka mnie 15 godz w samochodzie:(
Dzisiaj na pożegnanie górek uparłam się, aby z dwiema Jednostkami Młodszymi 2 szczyty zdobyć. Zrobić pamiątkowe zdjęcia itd. Szybko pożałowałam, jeden biegł przede mną, drugi wlókł się za mną i symulował choroby (najlepiej takie, które wymagałyby akcji ratowniczej z helikopterem). Ale na szczytach oczywiście pozował dumny jak alpinista na Mount Everest. Jak już zlazłam z nimi z tych szczytów, to szybko powiedziałam "See you later" i ja na lewo, oni biegiem na prawo (do kolejki linowej). Spokojnie zeszłam sobie w dół kilka km zastanawiając się gdzie się podziały te słodkie maluchy...
A tak z ciekawości - ktoś cos wie jak wygląda spalanie kalorii podczas zejścia i wejścia?Co pracuje podczas wspinaczki, a co podczas schodzenia? Na pewno 4ki jak się wspinam i tyłek mocno jak się schodzi po stromym...
















Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-08-03 17:56:59



podczas wspinaczki tylek, dwuglowy, polsciegnisty, polbloniasty, lydki,podczas zejścia czworoglowy, naprezacz powiezi szerokiej,m krawiecki

w skrocie: tyl odpowiada za ruchy zgiecia, przod wyprostu - podzial rozpoczyna się od m czworoglowego-glowa prosta mm min odp za wprost nogi w kolanie, analogicznie m dwuglowy bedzie antagonista w stosunku do niego i odpowiada min za ugiecie nogi w kolanie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12210 Napisanych postów 22066 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627775
Serio?? Dzięki wielkie - ale mam wrażenie ze 4ki czułam podczas wspinania się ..... a nie podczas zejścia. Tak czy inaczej - skoro doopsko powinno pracować to się cieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
serio :) anatomia nie kłamie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik, masz ten sam problem z którym i ja się borykam. Czwórki przejmują u Ciebie większość roboty, dlatego podczas przysiadu kładzie Cię do przodu, dlatego wstając z kucek ruch rozpoczynasz od mocnego pochylenia się do przodu i dlatego po wspinaczce bolą Cię czwórki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam trzy pytania.
Do Paatik - jakim cudem stoisz na pionowej ścianie na drugim zdjęciu?
Do Malwiny - czy przy wspinaniu staw kolanowy czasami się prostuję?
Do Szajby - możesz uściślić, Paatik ma za słabe czy za mocne czwórki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik, moim zdaniem , ma dysproporcje pomiędzy antagonistami takimi jak mięsień czworogłowy i dwugłowy uda. Czworogłowy jest znacznie silniejszy w stosunku do dwugłowego.




Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 8/4/2018 4:37:19 PM
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak spotkam Paatik to przyjże się bliżej tym czwórką i całej tylnej taśmie a teraz to nie wiem.
Tylko czemu przy mocnych czworogłowych wstaje plecami, bo zrozumiałem że tak twierdzisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium