SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1609080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik, ale to z biegu na bieg będzie coraz lepiej, byle regularność zachować przynajmniej 2xw tyg. Za miesiąc będziesz śmigać te 5 km i oglądać się na więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie. Cały czas paczam na swoją kat wiekową W tempie 7,43 spokojnie robisz 1500 metrów. Czyli w odpowiednich warunkach na bieżni powinna wyjść dolna granica „dobrze”. Nie jest źle Paatik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Brann
Faktycznie. Cały czas paczam na swoją kat wiekową W tempie 7,43 spokojnie robisz 1500 metrów. Czyli w odpowiednich warunkach na bieżni powinna wyjść dolna granica „dobrze”. Nie jest źle Paatik:)


Brann dobrze patrzysz na kat. wiekowa ,dla Paatik metrykę podmienili
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie!
Tsu - w kategoriach miesiąca jeszcze nie operuję. Nie jestem pewna czy mi zapału starczy. Jakby nie było ślepo wierzę w siłownię i jej wpływ na kształtowanie damskiej sylwetki:)
Póki co chciałabym wstać w tą sobotę, pobiec i dobiec (bez dochodzenia). I ewentualnie tego Coopera ogarnąć na dobrze, żeby Brannowi szczęka opadła. Tylko muszę sprawdzić wcześniej jak u Młodego z wiedzą z zakresu pierwszej pomocy. Coś tam w szkole mieli - ale czy uważał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten kuper to kretyn jakiś, że niby Paatik jest średnia. Dajcie mi gościa a jakem spokojny to przywalę.
Paatik nie słuchaj tego kupra czy jak mu tam, on się nie zna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Tsubame33
Ja bym może i biegała dalej, ale moje stawy za każdym razem mówiły „nie idź tą drogą” i wkoncu wygrały... a po przysiadach nic nie boli i mogę trzaskać, póki się nie zmęczę.


Asfalt to zuo Polecam teren, lepszy dla stawów. No i trening z głową, a nie im więcej tym lepiej

Paatik dopiero zaczełaś i już jest nieźle, pobiegasz jeszcze trochę i będzie super. Na początku w bieganiu bardzo fajnie widać progres

PS. Nie słuchaj Fansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Paatik
Paawo Ty mi proszę lepiej napisz co zrobić żeby tak tych płuc nie wpływać na Vmax przez 1/2 biegania?


Paatik biegaj
Pamiętam moje początki, spokojny trucht na 6:40-6:50 i tętno w kosmosie A żeby utrzymać niskie tętno to trzeba było więcej maszerowac niz truchtać. No to olałam wszelkie zalecenia, wskaźniki i tętno. Biegałam, dopóki organizm sie nie przyzwyczaił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z asfaltem się niestety zgadzam. To zło. Jest szybki i nie ma korzeni o które idzie się wyj**ać. Ale stawy dostają:( Choć przy treningach 2xw tyg po 5km krzywdy wielkiej asfalt nie zrobi. Przy dłuższych dystansach warto rozważyć teren.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Asfalt to zuo Polecam teren, lepszy dla stawów. No i trening z głową, a nie im więcej tym lepiej


Problem w tym, że do terenu muszę dobiec asfaltem te 2 km przynajmniej w ogóle więcej u mnie asfaltu niż terenu, a ileż można biegać w to samo kółko a jeździć gdzieś dalej, żeby pobiegać i wracać to by mi się ńie chciało...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium