SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1600080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
@ajazy - epigenetyka jest nauką. Podważasz fakt regulacji ekspresji genów przez czynniki środowiskowe?????


Paatik trudnym tematem się zajmujesz, ja jakiś czas temu właśnie po lekturze o bliźniakach uparłem się zgłębić temat.
Choroba, ciężko mi to szło i niewiele pamiętam, jakieś H3, H4 tak samo popierdzielone jak łańcuch oddechowy .
No cóż ktoś musi być głupszy żeby ktoś mógł być mądrzejszy.
Upycham ostatnia w swoich szarych komórkach sprawy tycia, dotarłem do chromosomu 20, kierva po co ja się w to pcham to nie jest do zrozumienia.
Mogłem pozostać przy swoich łamigłówkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Garp - biologia molekularna na co dzień w robocie od 20 lat.

Niestety za dużo mam roboty nie biologicznej, aby przeżyć muszę czytać regulacje prawne dotyczące funkcjonowania przedsiębiorstwa w tym pięknym kraju np. ostatnio split payment VATu, a nie pubmed. Wrr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik podzielona płatność ? to nie takie trudne jak sie wydaje

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Trudne jak cholera bo jesteś ubezwłasnowolniona... Nie możesz korzystać pieniędzy które Ci przesyła klient za towar. Tylko możesz z tego VAT zapłacić. Czyli jak chce coś kupić to muszę wysłać 2 przelewy i jak otrzymuję od kontrahenta to też dostaję 2 przelewy. Jak jakiś przedsiębiorca nie ma zapasów gotówki to kiepsko... A tak można było prze miesiąc z tych środków korzystać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
juz nie mówię o wdrożeniach do systemu księgowego które musi informatyk zrobić.... Własnie mi rachunek przysłał - 150 zł za godz. Póki co przewiduje 2 dni po 8 godzin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ale to nie jest obowiązkowe

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Jak klient Ci przesle split payment to juz tego VATu nie mozesz ruszyć. Moi klienci w Polsce to 90% szpitale, uniwerki etc. i oni juz dostali przykaz z Minist Finansów ze mają płacić w formie split.... Tym samym ja już mam 23% kasy uziemnionej na koncie. I mozesz z niego korzystać tylko w formie przelewu. Czyli jeśli gotówkowo pójdę coś kupić to VAT musze też zapłacić gotówą i nie mogę skorzystać z tego VAT co mam na koncie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a chyba, że tak - no to współczuję :-/

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik jak ja Cię rozumiem, ja ze 30 lat bawie się w biznesy w tym pięknym kraju.

Żuć to w diabły i idź do korpo, tam to zdrowo żyją ----------przepraszam za zaśmiecanie ale muszę bo się uduszę


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
oryginalna wersja dla mlodszych :)






Zmieniony przez - strumyk w dniu 2018-06-27 14:05:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium