Na uchwytach podobnie z tym, że są mniej wygodne i trudniejsze niż kołki.
Ilość wyświetleń tematu: 1943944
tomaszSPati, też czasami mam takie odczucie że czasami brak regresu jest progresem, ale z drugiej strony, czy to nie jest dla nas jakieś usprawiedliwienie?![]()
I niestety, z dnia na dzień jest coraz trudniej.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370
_Szajba_tomaszSPati, też czasami mam takie odczucie że czasami brak regresu jest progresem, ale z drugiej strony, czy to nie jest dla nas jakieś usprawiedliwienie?![]()
Zdecydowanie nie. W naszym wieku, znaczy się ja pod pięćdziesiątkę a Paatik trzydziestkę, utrzymanie jako takiej formy kosztuje znacznie więcej niż Was, siusiumajtkówI niestety, z dnia na dzień jest coraz trudniej.
Także szacun dla Paatikowej że wciąż bardziej patyk niż polano![]()


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370
_Szajba_Jawor, to o czym mówisz zawarłem w słowach "z dnia na dzień będzie coraz trudniej"![]()



Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły