SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
szerokość barków lub węziej stopy delikatnie na zewnątrz kolana pracują w linii stóp

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 261
Byłem u lekarza zalecił mi rehabilitacje byłem może z 2 tygodnie i sobie odpuściłem... Odnosząc się do tego tematu https://www.sfd.pl/FAQ:plecy_okragło_wklesłe/na_siłowni_jak_cwiczyc-t306645.html zatrzymałem się na teście na przykurczone mięśnie klatki piersiowej, mam przykurczone i nie wiem co dalej jak się rozciągać?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
tutaj się planów nie ocenia załóż osobny temat

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 503
Jakie ćwiczenie wrzucić w FBW dla ćwiczącego ze stażem 3 miesięcy na triceps zamiast wyciskania z flarowaniem?
Robię:
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.MC
4.Military press
5. tu właśnie coś na triceps
6.Uginanie ramion ze sztangielką stojąc
Problemem jest to, że ławka do wyciskania jest jedna i prawie cały czas zajęta, ledwo się wciskam na klasyczny wycisk. W święta zmienie położenie i będe miał tylko sztangę, ławkę, stojaki i hantelki więc pompki na poręczach odpadają.

No pain? No gain, no game, no fame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
jak wycisk nie może, poręcze też nie to daj jakąś formę francuza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Cześć,

Ponownie High pull do oceny:
40kg



I pytanie czy dobrym pomysłem jest poświęcić na siłowni jeden dodatkowy dzień na ćwiczenia typu prone, sws, rotacje do tego wałkowanie i porządne rozciąganie oraz saunę(opcjonalnie) po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4004
mam pytanie jak pozbyć się tzw. boczków na redukcji mimo że dużo chudne i bf nie jest wysoki to one zostają i lipnie to wygląda

TARCZYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Mam jedno pytanie, czy podczas robienia masy powinno sie robic aeroby? szukalem odpowiedzi na to pytanie na internecie ale kazdy mowi co innego wiec chcialbym sie dowiedziec od ekspertow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
to zalezy od Twojej budowy ciała (metabolizmu). Jeśli jesteś ekto to nie jest to zalecane :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium