SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Od czasu do czasu można iśc na całość.Jednak nie na każdym treningu, gdyż szybko się zablokujesz.Dodatkowo istnieje większe ryzyko kontuzji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Czy jest coś złego w takim trybie odzywiania: w dni treningowe spozywam duza ilosc tłuszczy w ciagu dnia w okolicach okolotreningowych tylko wegle i białko(przy 4 DT w tygodniu). I tłuszcze mam wysoko w te dni BTW 20/45/35 a w dni nietreningowe jem mniej tluszczy a wiecej weglowodanow BTW 20/30/50. Zalozmy tluszcze ze sniadania w DT(jajecznica z boczkiem) zamieniam na płatki owsiane z bialkiem i rodzynkami. i tak z innymi(nie wszystkimi)posiłkami. Chodzi o to czy mogę tak sie odzywiać czy taka dieta może nie ma sensu bo .. ? Proszę o konkretną odpowiedź :)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Oczywiście, że możesz.Obserwuj organizm i ew. wprowadzaj korekty.

Nie możesz natomiast zadawać pytań związanych z odżywianiem w dziale treningowym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Faktycznie mój błąd , dzięki za odpowiedź ;)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Jakie ćwiczenie może (chociaż częściowo bo w pełni się raczej nie da) zastąpić przysiady? Gdyż mam problemy z plecami i fizjoterapeuta zalecił mi nie obciązanie odcinka ledzwiowego, a przysiady moim zdaniem na pewno go obciążają


Zmieniony przez - fighter7 w dniu 2015-11-10 17:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Wykroki ze sztangielkami lub przysiady wykroczne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777744
A próbowałeś jakiejś formy przysiadów przednich ? W teorii zmiana położenia środka ciężkości mocniej atakuje czwórki a odciąża dół grzbietu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Nie, nie próbowalem. A jest znaczna różnica w obciązaniu ledzwiowego w przysiadzie tylnym a przednim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777744
Oczywiście ale musisz przetestować na sobie. Osobiście po ciężkich mikrocyklach gdzie często miałem połączenie przysiad tylny i mc na jednym treningu to w kolejnych dawał fronta i mój dół grzbietu bardzo dobrze reagował nazmianę formy przysiadu. Nie musi to być od razu front ze sztangą ale np spróbuj gobleta na 20 powt i będzie miazga dla czwórek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium