SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
fighter7 zacznij się rozciągać, masaże i zobaczysz czy jest poprawa.

Orszul pionowo nigdy nie zrobisz, przewróciłbyś się do tyłu.

ryba266 ja bym wybrał wiosło jednorącz, z bardzo niskim opuszczeniem i rozciągnięciem najszerszego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poradę dostałeś odnośnie podkładek pod pięty w przysiadach.

Jest jeszcze gorzej niż na poprzednim filmiku zobacz jak robisz przysiady jak tobą buja w przód i w tył, przysiad robisz na 2-3 razy, zrezygnuj lepiej z nich bo sobie krzywdę zrobisz, lub zmniejsz ciężar ucz się techniki zacznij od rozciągania, i poprawy mobilności np

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
kulsotwitz
Marwty rob z podkladkami- to wszystko zalezy od dlugosci konczyn i innych duepreli, bardziej idz do pionu , bo tak jak w przysiadzie przechodzisz w dzien dobry- bardziej w pionie oba ruchy.


Wiem, że wyszło gorzej, ale byłem nierozgrzany to też wina tego. Normalnie mną nie buja. Chciałem tylko pokazać jak mniej więcej nisko schodzę bez podkładek, a jak z.

W takim razie martwy ciąg na tym filmiku wyszedł już dobrze ?


Nie chcę rezygnować z tego ćwiczenia, tylko wyeliminować błędy.

Mam jeszcze pytanie odnośnie mobilności czy brak możliwości niskiego zejścia w przysiadach jest spowodowany brakiem mobilności w stawie skokowym czy biodrowym, czy może to być suma braku mobilności w obydwu tych stawach ?
Kostki miałem po razie skręcone i wielokrotnie lekko podkręcone, bo grałem sporo w kosza i piłkę nożną, ogólnie czasami mnie boli jedna czy druga jak sobie po prostu siadam np. na tyłku na ziemii.




Zmieniony przez - Luxforez w dniu 2015-11-29 15:22:23

Zmieniony przez - Luxforez w dniu 2015-11-29 15:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nadal za bardzo ciągniesz samymi plecami już na prostych nogach masz ponad 45 stopni do pociągnięcia plecami , w jakimś programie do filmów klatka po klatce sobie prześledź jak robi i jak to jest na poniższym filmiku


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Oglądałem wiele filmików, ale ciężko od razu przełożyć to w praktyce.
Spróbowałem jeszcze raz.
Starałem się teraz robić to jak najbardziej naturalnie i dynamiczniej.
Jest ok ?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Odloz sobie sztange na ziemie- mozesz nawet sprobowac stawiac ja na talerzach- sztanga musi isc w gore po prostej , a nie zygzakiem wokol kolan, plecy szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Witam
Chce kupić sztangę. Jednak jest kilka długości gryfów i nie wiem, który będzie odpowiedni. Jestem drobna, mam 158 cm wzrostu. Czy długość 167 cm będzie odpowiednia. Po 30,5 cm po obu stronach pod obciążenie i 104 cm pomiędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
poda ktoś link do treningów na mase z opisanymi obciążeniami co do procenta ? nigdy nie wiem co ile dokładać i ile zakładać żeby było na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Witam planuje plan treningowy P&P kazda partia 2 x w tygoniu i planuje tak
pon:
nogi nie wiem jak rozdzielic( tu chce waszej pomocy)
klatka (oglna dol i boki ) plaska,skos dolny ,rozpietki
Barki przód i gora , unoszenie przodem wycikanie sztanki na suwnicy
trceps 2 lub 1 cwiczenie
Wtorek: ( i tu mam problem jak rozdzielic plecy moge liczyc na pomoc , mysle by rozdzielic cwiczenia na szerokosc i na grubosc jak macie cos do poparawy to piszcie )
plecy - podciaganie do klatki , sciaganie WYciagu gornego do klatki i za glowe
biceps 2 lub 1 cwiczenie
barki tył i bok (unoszenie bokiem wycisk hantli lub sztangi za glowa )
sroda:OFF
czwatek
klatka (srodek i gora) wyciskanie w waskim uchwycie na sownicy plasko,hantle skos+,hammer
Barki przód i gora , unoszenie przodem wycikanie sztanki na suwnicy
trceps 1 lub 2 cwiczenia inne
piątek:
nogi(...)
plecy ,,grubosc'' wioslowanie sztanga , hantla lub maszyna, sciaganie klemer wyciagu dolnego
biceps 1 lub 2 cwiczenia inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
prosze o pomoc i rady , nie dopisalem przedramion brzucha szrugsów
z gory dziekuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

Wiecej