SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299302

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Schwarnold- Jeden Bóg wie ile ćwiczysz i jak, ile razy robiłeś deload i z jakimi skutkami (czy w ogóle robiłeś). Jeżeli nie robisz przysiadów 3/2 x w tygodniu (część "Bóg jeden wie jak ćwiczysz"), to nie weźmiesz progresji rozpisanej na taki trening. Czy może pytasz, czy deload jest dobrym pomysłem? (tak jakby wszystkie źródła nie były jednoznaczne).

Frugoss- bez komentarza.

Street- nie spamuj tym samym pytaniem po forum, uzyskałeś odpowiedź w pojedynczych pytaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Robię przysiady 2x w tygodniu ale mogę robić 3 jak będzie trzeba, deloadów nie robiłem. Ogólnie pytam co robić żeby "przeskoczyć" ten ciężar i dalej progresować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To zrób deload, z 15 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
panderek - w tym temacie nie uzyskalem , to napisalem w pojedynczych pytaniach, wiec bez spiny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
Pandarek
Frugoss- bez komentarza.




Nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Poproszę o ocenę techniki martwego ciągu.













Z góry dziękuję.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Pomoże ktoś?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
Hej, wrzucam ramiona z dzisiaj. Przenoszenie i wycisk - jak wygląda samo przenoszenie łamanej ? Czuję, że jak ogarnę tempo i bardziej rozciągnę, to fajnie wejdzie na najszersze.
Francuz - ciężar dzisiaj dla mnie spory, taki ruch ramienia przejdzie ?




Zmieniony przez - ruleta w dniu 2014-12-13 18:04:59

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Fryto
Poproszę o ocenę techniki martwego ciągu.













Z góry dziękuję.



Martwy ciąg nie wygląda źle ale zwróć uwagę co się dzieje w kolejnych powtórzeniach, w pierwszych dwóch pozycja techniczna jest ok trzymasz dół grzbietu w prawidłowej pozycji natomiast w kolejnych dwóch widać, że pozycja się łamie, pojawiają się płaskie plecy a nawet lekki kot. Pilnuj tego.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
ruleta
Hej, wrzucam ramiona z dzisiaj. Przenoszenie i wycisk - jak wygląda samo przenoszenie łamanej ? Czuję, że jak ogarnę tempo i bardziej rozciągnę, to fajnie wejdzie na najszersze.
Francuz - ciężar dzisiaj dla mnie spory, taki ruch ramienia przejdzie ?




Zmieniony przez - ruleta w dniu 2014-12-13 18:04:59


Jeśli chcesz przeorać głowę długą tricepsa to zakres ruchu w przenoszeniu musi być sporo większy tak na prawdę powinieneś mieć między kością ramienną a tułowiem 180 stopni ale ramiona ugięte pod kątem 90 stopni. Zobaczysz, że jak zrobisz samo przenoszenie w takim zakresie ruchu to głowa długa będzie płonąć. Przy zgiętych ramionach zawsze większość pracy wykona triceps wersja na najszersze jest nieco inna technicznie.

Taki francuz ujdzie choć lepiej by wszedł jakbyś trzymał ramię nieruchomo i nie koniecznie prostopadle do podłogi ale tak 10 stopni w stronę głowy co wymusi stałe napięcie w tricepsie.

Poza tym nie wiem dlaczego w ćwiczeniach tricepsowych mostkujesz spokojnie ten mostek może być sporo mniejszy.

Jak chcesz dobry zestaw na tric to napisz to Ci opiszę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium