SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. A jak Ty byś chciał wiosłować z ciągłą retrakcją łopatek?
2. Szerzej
3. Jeśli w opadzie, to ma być blisko pozycji równoległej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
Ile razy w tygodniu polecacie trening na mase dla osoby w moim wieku ? Jestem poczatkujacy , Cwicze ok 4 tygodni, 2x dana grupe miesniowa co daje mi 6 treningow w tygodniu. Czy zmniejszyc ilosc treningow do 3-4 tygodniowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Cwicze juz ponad rok bez zadnej suplementacji. Jem malo warzyw i owocow i mysle ze powinienem kupic jakies witaminy i aminikwasy. Jakie beda dobre na poczatek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Streetz Killer
Ile razy w tygodniu polecacie trening na mase dla osoby w moim wieku ? Jestem poczatkujacy , Cwicze ok 4 tygodni, 2x dana grupe miesniowa co daje mi 6 treningow w tygodniu. Czy zmniejszyc ilosc treningow do 3-4 tygodniowo?


4-5 treningów w tygodniu to dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Grover77
Cwicze juz ponad rok bez zadnej suplementacji. Jem malo warzyw i owocow i mysle ze powinienem kupic jakies witaminy i aminikwasy. Jakie beda dobre na poczatek ?


aminokwasy to białko, to ma się (prawie) nijak do owoców i warzyw.

Nie ma potrzeby kupowania witamin, bo rzadko kto ma niedobory wszystkich. Te 20-40 złotych miesięcznie zainwestowałbym w owoce- ta kwota to 20-30 kg jabłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Pandarek
1. A jak Ty byś chciał wiosłować z ciągłą retrakcją łopatek?


Źle się wyraziłem. Wiosłowałem błędnie, ze spiętymi barkami. Dzięki za wyjaśnienie.

Mam teraz pytanie odnośnie wyciskania żołnierskiego:

1. Chwyt na szerokość barków czy szerzej? (robię FBW)
2. Opuszczanie do nosa (tak mnie pouczono) czy niżej?
3. Ruch ma być w linii prostej, co wymaga tułowia odchylonego w tył, czy też po łuku, tj. łokcie na równi z nadgarstkiem, sztanga idzie sprzed klatki i ruch kończy się nad głową.
4. Czy w ostatniej fazie ruchu zablokować łokcie czy cały czas lekko ugięte?
5. Czy w ostatniej fazie ruchu powinno się wykonać ruch wznosu barków, taki odwrotny szrugs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Masz w leksykonie instruktaż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Pandarek
Masz w leksykonie instruktaż.


Chodzi o ten napisany przez ciebie? Znalazłem tylko kilka wzmianek odnośnie push press i pomaganiu sobie mięśniami klatki w MP. Gdzie konkretnie jest ten instruktaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Masz 3 filmy w wątku, nie jest ciężko znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Filmik 100 kg x5 już widziałem. Z tego co zaobserwowałem, facet blokuje łokcie, zaczyna z klaty, sylwetka lekko wygięta, ale to pewnie wina ciężaru
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium