SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Czyli ćwiczysz teraz 8 miesięcy, wcześniej właściwie nie ćwiczyłeś, a jeszcze wcześniej wyciskałeś 100 kg i teraz robisz wyciskania hantlami 10-14 kg? Trochę ciężko mi to złożyć w całość.

Jak dla mnie powinieneś po prostu wziąć sobie dowolny plan z gotowców i potraktować go poważnie ciężarowo- to jest najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Ok, no i tak zrobię. Tylko powiedz jedno słowo, co byś zaproponował gdybym był Twoim klientem, FBW czy split? Krótka piłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jak się wahasz, to weź sobie split góra/dół, jest w pół drogi. Plus wzięcie nowego treningu może być dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o zmianę nastawienia mentalnego i wejścia na większe ciężary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Dzięki, tak zrobię i od jutra reaktywuje dziennik, jednak to jest spory motywator.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do oceny :



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1777
Podczas robienia przysiadów dużo bardziej czuję wewnętrzne mięśnie nóg niż te zewnętrzne tak jakby dużo mniej pracowały w porównaniu do kumpla gdzie on znówma na odwrót a technika jest podobna. Czego to może być przyczyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Aseort
Do oceny :






Nie wygląd źle popracuj nad tempem i możesz delikatnie głębiej schodzić ale baza w ćwiczeniu jest niezła więc tylko pracować nad konkretnymi aspektami boju i będzie elegancko.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Podczas robienia przysiadów dużo bardziej czuję wewnętrzne mięśnie nóg niż te zewnętrzne tak jakby dużo mniej pracowały w porównaniu do kumpla gdzie on znówma na odwrót a technika jest podobna. Czego to może być przyczyna?

Rozstaw i ułożenie nóg macie takie same ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1777
Rozstaw i ułożenia nóg staraliśmy się mieć podobne, dopiero teraz jak swój rozstaw nóg zmniejszyłem czuje, że mięśnie zewnętrzne również pracują ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 767
Ja z kolei mam takie pytanie, otóż, czy w dniu ćwiczenia mięśni klatki piersiowej mogę wyciskanie na ławce (pomijam, czy skos dodatni/ujemny) wykonać, jako ostatnie ćwiczenie? Przykładowo, mam cztery ćwiczenia, jako czwarte będzie wyciskanie, czyli na sam koniec. Mogę? Czy koniecznie muszę wyciskanie robić na początku? Z jednej strony na początku mam najwięcej siły, zaś z drugiej strony na końcu mięśnie mam najbardziej już rozciągnięte, rozgrzane etc.

Zmieniony przez - nerge w dniu 2014-09-01 14:23:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium