SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
vvtbd
Brzuch

1. Czy to prawda, że korzystniej jest robić różne wariacje planków zamiast brzuszków?

2. Czy brzuch można zrobić na redukcji? Niby bez sensu, bo mięśnie potrzebują nadwyżki kalorycznej żeby rosnąć, ale gdybym trenował i redukował?

Zmieniony przez - vvtbd w dniu 2015-01-07 20:38:46


1 tak ćwiczenia izometryczne + wielostawowe ćwiczenia siłowe dają wstarczający bodziec do wzrostu ale arsenał ćwiczeń na brzuch jest ogromny więc jest w czym wybierać

2 Co znaczy zrobić ? jeśli masz na myśli aby wzrosła ich masa to na redukcji ciężko, od tego jest mikrocykl masowy i tak jak w przypadku innych mięśni to mięśnie brzucha również wówczas rosną, redukcja jest od tego aby było widać to co zbudowałeś

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
schectermarshall
Czy jeżeli przez jakiś czas wykonujemy jakieś ćwiczenia źle, i zaczynamy odczuwać że coś nas boli, jest nie tak, da się to wyrównać? wyregulować? nie wiem jakiego słowa użyć :) pozdrawiam


Da się trzeba się nauczyć prawidłowej techniki wykonywania danego ćwiczenia. A czy ból ustąpi tego nie wiadomo bo nie jesteś stwierdzić co uszkodziłeś i jak poważnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
Maiki-_
1. Mam problem z podciąganiem na drążku. Mam problemy podciągnąć się więcej niż 5 razy, ale te 5 to nie są idealne powtórzenia tylko "szarpane", dlatego na razie stwierdziłem, że będę robił same opuszczanie na drążku. Tylko podczas zwisu na drążku nogi uciekają mi do przodu, nie mogę ich odchylić do tyłu. Co robić w takiej sytuacji?

Odnośnie podciągania jest sens kupowania gum, które ułatwiają podciąganie?


Ale po co chcesz nogi do tyłu odchylać ? Podstawowa technika to nogi zwisają swobodnie w dół a podciągasz się nie przemieszczając ich tylko podciągając się mięśniami grzbietu.
Negatywy są dobrą opcją ale je również musisz wykonywać dobrze technicznie aby to się przełożyło na podciąganie, gumy oporowe są bardzo dobre w nauce podciągania na drążku ale musisz mieć ich kilka zestawów o różnym oporze jaki dają.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Majki-_ tutaj masz bardzo fajny trening na siłe (na drążku) jakbyś chcial :)



Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Potrzebuję rady. Jestem kobietą, ćwiczę siłowo 5-6 razy w tygodniu + 30-40 minut aerobów. Chcę polepszyć swoje efekty więc zastanawiam się nad jakimiś suplementami. Zależy mi na szybszej regeneracji i przyspieszeniu spalania tłuszczu. Jestem świeżakiem w tej dziedzinie dlatego potrzebuję waszej pomocy, pomożecie? Myślałam o bcaa: https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html 
Może kreatyna albo MZB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
To zadaj pytanie w dziale odżywki i suplementy na pewno pomogą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
olima o ile diete masz dopiętą na 100% to możesz jak najbardziej kupić Bcaa z tego linku co podałaś.. kreatyna bedzie zbędna, MZB również możesz dorzucić

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
To jest temat tylko dla moderatorów i doradców.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Czy jak ktoś jest początkującym to czy działa u niego "spalanie" mięśni podczas redukcji? W skrócie byłem na masie przez pół roku, zrobiłem jakieś pare kg mięśni, a zaczynałem od szkieleta, troche się zalałem i teraz redukuje. Zastanawiam się czy mam się obawiać o spalenie moich mięśni chociazby w mniejszym stopniu gdy jem mało kalorii. Nie mam apetytu więc czasami jem nawet po 2100 kcal. Żeby było wiadomo czy to dużo czy mało to napiszę tak: ważę 80kg, wzrost 185cm. Zapotrzebowanie - jakieś 3000kcal. Serio nie chce mis ie jesc, spie długo wstaje o 13, wiec zanim coś zjem to bedzie to godzina 14. Wiadomo jak wstane wczesniej to wczesniej jem, ale ogolnie nie mam juz takiego apetytu jak na masie. Tasiemiec? To takie dodatkowe pytanie. Jak chcecie moge podrzucic temat gdzie wrzucalem swoje foty jak wygladam. Niestety mam raczej te 20% bf i nie ma sensu masowac, bo sie zalewwam, a tez chce odkryc miesnie i potem robic mase bez zalewania, choc nie wiem czy to mozliwe. A wiec 3 pytania.
Wrzucam link z tematem, na 1 stronie sa moje zdjecia, w glownym temacie: nie patrzcie czasem na to 1 gdzie to jest przed masa.
https://www.sfd.pl/Jaka_redukcja_w_moim_przypadku_Skinny_Fat-t1057132.html

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-08 19:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tutaj Twój kolejny temat https://www.sfd.pl/Jaki_trening_dla_osoby_z_niską_kondycją_-t1056774.html i jeszcze jeden https://www.sfd.pl/Jakie_odżywki,_suplementy_dla_skinny_fat,_który_chce_zrobić_rekompozycje_-t1057025.html 


" Serio nie chce mis ie jesc, spie długo wstaje o 13, wiec zanim coś zjem to bedzie to godzina 14." Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz na takie teksty..

Po prostu zamiast spamować weź się za ciężką pracę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium