SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki, suplementy dla skinny fat, który chce zrobić rekompozycje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Siemanko
Robie zakupy, jak to sobie obiecalem po nowym roku. Chce kupic witaminy, ZMA, omega 3, białko, mysle o bcaa, ale nie wiem czy potrzebne, kreatyne chce kupic - mysle ze to mi zbuduje miesnie i fajnie dzieki temu zrobie rekompozycje. Zastanawiam sie nad czyms do spalania fatu. Moze beta alanina?

Doradzcie cos bo jestem w stanie zrobic dobre zakupy zeby to dobrze ruszylo, jak wiadomo rekompzycja jest ciezka, redukcja u mnie odpada raczej, same kosci by zostaly... tak uwazam

wrzucam zdjecie, staż itp zebyscie wiedzieli z kim rozmawiacie:
Staż 6 miesięcy
Wiek 23 lata
wzrost 185
waga 81kg

Foty:





wyniki siłowe
Ławka płasko na klate max 55kg
Przysiady 60kg
Bic 15kg
WIosłowanie 45kg
MC 95kg
Tric 35kg
Suwnica 110kg


W skrocie zalalem sie trochena masowce, i chcialbym troche fatu zgubic ale tez zeby zbudowac troche miecha.

Oto fota przed masówka


Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 18:38:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
Ty chyba nie chcesz dac sobie pomoc i tracisz swoj a przede wszystkim nasz czas..
Obciecie ilosci wegi to tylka jedna z poprawek, spokojnie mozesz zmniejszyc tez ilosc bilalka..
Ale to nie wszysto, trzeba przyjzec sie dokladnie calej diecie, doborowi odpowiednich produktow itd.
Do tego przyjzec sie treningowi itp.
a to nie dział od tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
moim zdaniem, zeby robic rekompozycje trzeba posiadac jakąś wiedze i dobrze znac swoje ciało, jak reaguje na dane bodzce.. moim zdaniem powinienes skupić sie na jednym konkretnym celu, a nie probowac ogarnac wszystko na raz ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
no ja wiem ze mnie wegle zalewają, tylko to :D
Wszystko na raz? czy ja wiem, robie 1 rzecz, cwicze nadal tak samo,
TO co mam masowac czy redukowac? wolalbym to po srodku. Cwiczyc ostro na kreatynie mysle ze i tak miesnie mi wleca, a na deficycie lub na takim samym zaptrzebowaniu zgubie fat jednoczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suple ci nie zbudują mięśni. Najpierw zredukuj, a potem zbuduj proporcjonalną masę. Możesz bcaa wrzucić i dietę lowcarb. Po zdjęciach wnioskuje, że jak się przyłożysz to w mniej niż 60 dni to osiągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Tyle ze ja nie chce byc znowu mały... Jest inna mozliwosc? jakies masowanie z redukcja? Nie bedzie mi sie chcialo cwiczyc na silowni z mysla ze nie robie wtedy miesni tylko cwicze od tak zeby spalac fat.
Dieta low carb tez bedzie dla mnie trudna, bo nietoleruje laktozy i nie widze siebie jedzącego samego kurczaka bez ryzu.

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 19:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówimy o spaleniu fatu nie mięśni. Jak masz zasoby tłuszczy, a masz, to możliwe jest budowanie mięśni redukcja fatu. Aczkolwiek spalacze to utrudnią więc sobie daruj. Nie mniej jednak WW trzeba obciąć.
btw. witaminy i omega3 to podstawa więc możesz zamawiać

Zmieniony przez - Cezary0Negative w dniu 2015-01-02 19:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
"Jak masz zasoby tłuszczy, a masz, to możliwe jest budowanie mięśni redukować fat. Aczkolwiek spalacze to utrudnią więc sobie daruj. "

Nie rozumiem tego. Czyli na redukcji moge budowac miesnie i redukowac fat?
Co do tego spalacza to narzucasz mi ze warto go kupic?

No dobra moge redukowac, i tak apetytu nie mam, metabolizm mi tak pewnie zwolnil ze nie wiem, moge jesc po 3 posilki dziennie teraz, wiec mysle ze to idealny czas na redukcje.
Czyli co
Nie jesc wegli, obciac je jak najnizej do 2g/kgmc, bialko 2g/kgmc (kupie odzywke bialkowa bo inaczej nie widze siebie zebym jadl tyle biaka), tluszcze 1g?

Jaki trening odpowiedzialny bedzie za spalanie? Ciezko bedzie biegac w zime, ale jestem w stanie biegac po treningu na biezni, kwestia tylko czy fbw czy split?

CO z kreatyna? zachoawc ja na masowke po redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
sluchaj, jak mam byc szczery to nie obraz sie ale jestes maly i wygladasz jakbys w ogole nie cwiczyl.. wiec skoncentruj sie na jednym konkretnym celu, albo masa albo redukcja.. ale polecalbym Ci masowanie z głową, bo jak zredukujesz to nawet cienia nie bedziesz rzucał.. i mówisz ze węgle Cie zalewaja, ale tylko dlatego tak mówisz bo nie trzymasz michy ! jak wszystko bedziesz mial ogarniete dobrze, to kwestia zalania sprowadzi sie do minimum.. zacznij od podstaw czyli diety i przede wszystkim ogarnij jeden cel i sie nim kieruj.. a nie troche troche tamtego.. bo to jest bezsensu.. i co sie tak czepiles tej kreatyny.. ona Ci sie przyda, ale pozniej, najpierw ułóż sobie sensowny plan diety i treningowy

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Wyobraz sobie ze codziennie siedze przed kompurerem i licze na kalkulatorze kalorii co jem, mam waga kuchenną i licze wszystko co do grama, takze diete moge miec ogarnieta, teraz przecchodze kryzys bo nie mam apetytu na nic, omijam posilki, ale to ze wzgledu chyba metabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzeczywiście troszkę chaotycznie napisałem.
1. Tak możesz redukować fat i budować masę mięśniową.
2. Spalacz tłuszczu odradzam.
3. Węglę obciąć a nie wyrzucić. https://www.sfd.pl/Dieta_LOW_CARB__artykuł_dla_początkujących-t655403.html 
4. Treningi głównie typowo cardio, interwały odpuść.
5. Trening siłowy np. 2 razy w tygodniu FBW.
6. Na razie jedź na "diecie", bcaa na ochronę i mięśni, a jeśli chcesz poczuć efekty kreatyny to poczekaj na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Kurde. Sam nie wiem... pomasowałbym z głową jeszcze, nawet taką powolną mase zrobić...bo serio jestem maly, ale z drugiej strony ten bebzon troche mi przeszkadza, i widac odsjacy brzuch jak chodze, no chyba ze napinałbym ciagle.
Nie wiem tez czy jestem gotowy na redukcje.
A dieta dukana? Moja siostra na tym jest teraz, je same bialko + otreby jakies.
Treningi cardio? Czyli jakie?
2 razy na silce tylko ? A w pozostale dni?
Nie lepiej split ostro intensywny + biegi w DNT albo od razu po treningu?

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 19:56:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cukrzyca, carbo

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium