SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki, suplementy dla skinny fat, który chce zrobić rekompozycje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Chwila chwila... czy mam zrozumieć że winą że się zalałem, wbiłem za dużo kg było to że jadłem za mało?
Przecież to się kupy nie trzyma, ja właśnie jadłem za dużo, tą diete co podałem to była średnia tego co jadłem. Proszę, oto rozpiska jak raz zjadłem z 5000kcal. Jak moglem sie zalac skoro jadlem według Ciebie za mało? :D
http://i.imgur.com/5ONP3O0.jpg

"Zjadłeś 208B/432W/78T
Przy Twojej masie i założeniach z postu, gdzie piszesz, że jadłeś 2B/6W/1,2T wygląda to trochę mizernie prawda? Nawet uśredniając wagę do 75kg powinieneś jeść 150B/450W/90T. "

Jadłem tyle bo to było po tym jak się ogarnąłem, potrafifłem jeść więcej, i jadłem więcej węgli ale ogarnąłem sie z tym i zaczalem jesc mniej, na szczeście nie przybierałem więcej fatu po zmniejszeniu węgli a jakoś urosłem bo waga z 79kg skoczyła do 81kg i tak. A to wszystko w ciągu miesiąca. Więc i tak jem za dużo i te 432W (bo chyba o to Ci chodzi) to i tak jest za duzo.

"Nawet uśredniając wagę do 75kg powinieneś jeść 150B/450W/90T. " - 150g białka, ja jadłem 160g zwierzęcego ale to co podałem to było białko ogólne, ryż też ma białko więc zawsze wychodzi z 210g białeczka, węgle jadałem po 450g+ uwierz mi że od węgli się zalewam ostro, trener mi powiedzial ze moge byc wrazliwy na kortyzol i mnie moga tak zalewac, o tłuszcze bym sie nie martwil bez problemu moge je podbic, choc staralem sie trzymac max 1g - 1,2g w porywach.

Co do treningow, OWSZEM tu się zgadzam, na pewno były one słabo intensywne ale jezeli chodzi o diete, to nie wiem czemu się uczepiliscie jej. Wedlug mnie i tak jadlem za duzo skoro sie zalałem. I nie bedzie mialo sensu zwiekszac wegle bo one mnie zalewaja. Tak uwazam. No ale ok dzieki.

Napisales ze mam ogarnac sylwetke i wrocic, mowa tu o redukcji czy o zwiekszeniu masy? bo juz sie pogubilem

Pozdrawiam

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 22:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh, ja się pozwolę jeszcze raz wtrącić. Jeżeli coś spieprzysz to zawsze w pierwszej kolejności sprawdzasz dietę. Dlatego tego się chłopaki "uczepili"' bo ewidentnie przez to pół roku odwaliłeś ch**ową robotę. Przychodząc po radę nie wiem czego oczekiwałeś i najwyraźniej Ty również tego nie wiesz bo na wszystko masz argument.
Więc jedyne co ci pozostaje to zacząć od nowa. Tym razem z głową. Zacznij od tego:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
dział Odzywianie albo dział Junior to dla Ciebie bedzie najlepsze na ta chwile,
to czego Ci trzeba to odpowiednia dieta, jadłes za duzo to raz, a dwa ze pewnie do d.... trening miałes albo sie opierdzielałes, bo jak juz ktos zauwazył nie widac ze trenujesz w ogole,
na Twoim miejscu zrzucił bym troche tego brzucha i zaczał pozniej robic mase ale ostroznie, z głowa , nic na szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Ale ja wciąż nie rozumiem, czemu według Was moja dieta była słaba?
Co to za problem utrzymac 2g białka zwierzęcego, 5-6g węgli, 1g tłuszczy?

Pisałem już wam że wszystko sobie licze/liczyłem na kalkulatorze kalorii, poprzednio ważąc na wadze co do grama, i wiem nawet pamietam w pamieci że 500g kuraka to 106g białka, 100g ryżu to 70g węgli, 10g oliwy to 9g tłuszczy, itp

Musze zapytac.. gdzie popełniłem błąd w mojej diecie?
WIna byly treningi to sie zgadzam ale ze dieta? co zle robilem? chetnie sie dowiem

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-02 22:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
np, za duzo kcal miałes,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
No łał, o tym to wiem i dowiedziałem się już wcześniej....
Pisano mi" "Zjadłeś 208B/432W/78T
Przy Twojej masie i założeniach z postu, gdzie piszesz, że jadłeś 2B/6W/1,2T wygląda to trochę mizernie prawda? Nawet uśredniając wagę do 75kg powinieneś jeść 150B/450W/90T. " "

I tutaj narzucono mi ze jem jednak za mało, to ja juz nie wiem :D
Jadlem za duzo i to sie zgadzam, dlatego teraz jem mniej zeby robic sucha mase, jem max 5g wegli. Pasuje?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
czy pasuje to juz Ty musisz wiedziec obserwujac swoje cialo,
skoro masz swiadomosc ze jadles za duzo , co widac bylo po efektach to nie daj sobie takich głupot powiedziec ze jadles za malo jak to wyzej zostalo napisane,

nie ma co tu za duzo sie rozpisywac na temat odzywiania bo to dział zajmujacy sie suplementacja, takze jeszcze raz odesle Cie np. do działu Junior gdzie w jedym temacie mozna zajac sie Toba bardziej kompleksowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Nie wiem czy chce mi sie juz zakładać kolejne tematy... Nie wiem tez wciąż czy redukowac czy masować.. Jutro ide na trening... zrobie wszystko na full. Zrobie chyba FBW, choc na splicie tez mialem dobre efekty. Kurde tez trening nie wiem jaki robic, pogubiony jestem strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
dlatego , jakbys zalozył temat w Juniorach to chłopaki odpowiednio by Cie nakierowali
na cos zdecydowac sie musisz i przez jakis czas sie tego trzymac, zmieniajac cos co chwile nigdy nie dojdziesz co dla Ciebie najlepsze,
niestety w tym sporcie nie ma nic na szybko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
a wrajac do tematu, jakieś odżywki, suple, zamawiać?
przeszedlbym na sterydy to od razu szybko by to ruszylo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cukrzyca, carbo

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium