SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Odżywki, Suplementy? MAX MASA!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 312
Witam wszytskich miałem inwestowac w Niedozwolone środki ( z braku hajsu )Jednak w ostatnim czasie zarobiłem i operuje kwota w wysokosci 200 PLN i postanowiłem zostawic to g**** na żecz jakiś Odżywek badz Suplementów! problem w tym że nie orientuje sie na rynku i niewiem co by mogło byc najlepsze do osiagniecia wiekszej masy!
* ROK NA SIŁOWNI ZA SOBĄ!


Pomocy! Doradźcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Diete masz??

Ja polecam walnąc 2xCP(445gr.), zma, omega-3, witaminy jak braki w diecie jakieś białko zakupić i cykl bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jak donosza wiaryggodne zrodla sprzedaz mety w okresie przedwakacyjnym osiaga wspolczynnik 20 razy wiekszy niz przez reszte roku :D


mozesz za***ac SwoleN

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dieta ok, to jedno opakowanie Storma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 312
Dieta słabo rozudowana pakuje w siebie wszytsko co posiada dobry wskażnik zawartości białka! :> Dlatego uzupełnienie by spoko siadło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22385
no to jak dalej bedziesz pakował w siebie wszystko co posiada dobry wskaźnik zawartości białka to hooya zdziałasz
ułóż diete, jak braki to kup se jakieś białko (np: ostrowie bo tania), carbo, albo jakiś gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 312
Najlepiej by siadło Kreatyne+Carbo+Gainer+ dobra rozpiska diety! tylko jakie najlepsze (Kreatyna?,Carbo?,Gainer?) %:>







_________________________________
Szacunek = Siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 312
Siadło by Kreatyna+Carbo+Gainer tylko jakie firmy wybrać bo teraz tego od zaje*****!
a co do dietki to bym zrobił dobry rozpisek!

&:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
jak ułożysz diete , to będziesz mógł zabraćsie za suple i odzywki...jeżeli w przeciągu 2 miechów nie jadłeś kreatyny , to możesz se zakupić mono (np Vitlamaxa mega caps) , a jak masz więcej kasy 2*mały CP...jeżeli masz jakieś braki w diecie to uzupełniaj je białkiem i gainerem....jeżeli to Twój pierwszy cykl z kretką to możęsz jeśc samąew. z dekstroza , jak już któryś z kolei polecam dojkupienie jakiegoś lepszego transportera , np rybozy.
polecam lekture mojegio artykułu który mam w podpisie(podstawowe info.)

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + ??

Następny temat

Poradzcie mi....

WHEY premium